d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18498508518528532724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 03:52am
Quote (tevetava @ Feb 5 2012 10:02am)
Egyrészt ez honnan van, milyen ligákból összerakva?
Másrészt meg ettől még nem up a terran, csak te még mindig nem tudsz vele olyan szinten játszani, hogy kihasználd a benne rejlő lehetőségeket.


Ezt már én is mondtam neki párszor.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 5 2012 04:04am
Quote (SaRGe77 @ 5 Feb 2012 10:52)
Ezt már én is mondtam neki párszor.


sírni könnyebb
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 04:55am
Quote (tevetava @ 5 Feb 2012 10:02)
Egyrészt ez honnan van, milyen ligákból összerakva?
Másrészt meg ettől még nem up a terran, csak te még mindig nem tudsz vele olyan szinten játszani, hogy kihasználd a benne rejlő lehetőségeket.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=60766343&f=214
lategame egy up szar a terran.
érdekes, tényleg ezt tapasztaltam akár zerggel akár protossal játszom terran ellen, ha eljutok lategameig onnantól steamroll
tvzben a lategame max akkor jöhet ki jól a terrannak, ha jól bebunkerezi magát a map közepére aztán a zergnek meg elfogy a pénze mert _jól_harrassolt_
tvp-ben meg azért esélytelen a lategame, mert bion kívül nincs más értelmes egység amit hozhatna, az meg egy 200-as head on csatában úgy tűnik el mint annak a rendje

az sem véletlen, hogy alig látni terranokat ladderen.
alacsony ligákban vannak többen, mert ott mindenki noob és még a massmarinet sem tudják counterelni
magas ligákban meg ugye elég ügyes emberek vannak, akik már earlygametől kezdve szétszednek, úgy még lehet is játszani.

az meg hogy nem tudok vele olyan szinten játszani? aha, tehát nekem 500x jobbnak kell lennem mint a saját szintemen lévő emberek, hogy meg tudjam őket verni
fuck logic
nem is játszom többet terrannal, nem hiányzik a folyamatos uphill battle.
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 04:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 5 2012 11:55am)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=60766343&f=214
lategame egy up szar a terran.
érdekes, tényleg ezt tapasztaltam akár zerggel akár protossal játszom terran ellen, ha eljutok lategameig onnantól steamroll
tvzben a lategame max akkor jöhet ki jól a terrannak, ha jól bebunkerezi magát a map közepére aztán a zergnek meg elfogy a pénze mert _jól_harrassolt_
tvp-ben meg azért esélytelen a lategame, mert bion kívül nincs más értelmes egység amit hozhatna, az meg egy 200-as head on csatában úgy tűnik el mint annak a rendje

az sem véletlen, hogy alig látni terranokat ladderen.
alacsony ligákban vannak többen, mert ott mindenki noob és még a massmarinet sem tudják counterelni
magas ligákban meg ugye elég ügyes emberek vannak, akik már earlygametől kezdve szétszednek, úgy még lehet is játszani.

az meg hogy nem tudok vele olyan szinten játszani? aha, tehát nekem 500x jobbnak kell lennem mint a saját szintemen lévő emberek, hogy meg tudjam őket verni
fuck logic
nem is játszom többet terrannal, nem hiányzik a folyamatos uphill battle.


Ha olyan szar lenne akkor a versenyeken sem látnánk 1 terrant sem. Mégis elég sok versenyt nyertek már meg.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 05:00am
Quote (SaRGe77 @ 5 Feb 2012 11:58)
Ha olyan szar lenne akkor a versenyeken sem látnánk 1 terrant sem. Mégis elég sok versenyt nyertek már meg.


édes istenem, ilyenkor azért fáj, hogy nem fogod fel a lényegét
a baj azzal van, hogy nekem cheeselnem(ebbe most minden harrass beletartozik) kell ahhoz, hogy eredményes legyek, mert ahhoz, hogy egy straight up macro gameben megverjek valakit 50x jobbnak kell lenned a másiknál, mert tökéletesen kell játszanod
igazából ezt a lehetőséget csak azért számolom bele, mert biztos volt már rá példa, mert volt annyira szar az ellenfelük, hogy ezt hagyta.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 5 2012 05:05am
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 05:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 5 2012 12:00pm)
édes istenem, ilyenkor azért fáj, hogy nem fogod fel a lényegét
a baj azzal van, hogy nekem cheeselnem(ebbe most minden harrass beletartozik) kell ahhoz, hogy eredményes legyek, mert ahhoz, hogy egy straight up macro gameben megverjek valakit 50x jobbnak kell lenned a másiknál, mert tökéletesen kell játszanod
igazából ezt a lehetőséget csak azért számolom bele, mert biztos volt már rá példa, mert volt annyira szar az ellenfelük, hogy ezt hagyta.


Az a fájdalmas, hogy azt mondjuk elfelejted, hogy hányszor volt, hogy elpicsáztad az ellenfeledet terran-al (mert volt ilyen, az biztos), és akkor meg semmi baj nem volt valahogy a terran lategame-el. És, hogy benne fel sem merül, hogy azért kapsz ki mert a másik játékos : 1 jobb, 2 te valamit nem csináltál jól.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 05:32am
Quote (SaRGe77 @ 5 Feb 2012 12:28)
Az a fájdalmas, hogy azt mondjuk elfelejted, hogy hányszor volt, hogy elpicsáztad az ellenfeledet terran-al  (mert volt ilyen, az biztos), és akkor meg semmi baj nem volt valahogy a terran lategame-el. És, hogy benne fel sem merül, hogy azért kapsz ki mert a másik játékos : 1 jobb, 2 te valamit nem csináltál jól.


straight up macro gameben?
elmondom neked, ha két winem van így a 250-ből.
egyébként meg olyan nem volt, hogy ne lett volna semmi baj a terran lategamevel : DD
vért kell izzadni már az első perctől, többek meg macro 1aclick
no need for that shit.
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 05:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 5 2012 12:32pm)
straight up macro gameben?
elmondom neked, ha két winem van így a 250-ből.
egyébként meg olyan nem volt, hogy ne lett volna semmi baj a terran lategamevel : DD
vért kell izzadni már az első perctől, többek meg macro 1aclick
no need for that shit.


Ismerek pár játékost aki ugyanezt mondja csak a terranról
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 06:00am
Quote (SaRGe77 @ 5 Feb 2012 12:57)
Ismerek pár játékost aki ugyanezt mondja csak a terranról


ja, de ők csak vergődnek, én meg tapasztalom is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 5 2012 06:03am
látom cpt a régi :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18498508518528532724Next
Add Reply New Topic New Poll