Quote (tevetava @ 5 Feb 2012 10:02)
Egyrészt ez honnan van, milyen ligákból összerakva?
Másrészt meg ettől még nem up a terran, csak te még mindig nem tudsz vele olyan szinten játszani, hogy kihasználd a benne rejlő lehetőségeket.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=60766343&f=214lategame egy up szar a terran.
érdekes, tényleg ezt tapasztaltam akár zerggel akár protossal játszom terran ellen, ha eljutok lategameig onnantól steamroll
tvzben a lategame max akkor jöhet ki jól a terrannak, ha jól bebunkerezi magát a map közepére aztán a zergnek meg elfogy a pénze mert _jól_harrassolt_
tvp-ben meg azért esélytelen a lategame, mert bion kívül nincs más értelmes egység amit hozhatna, az meg egy 200-as head on csatában úgy tűnik el mint annak a rendje
az sem véletlen, hogy alig látni terranokat ladderen.
alacsony ligákban vannak többen, mert ott mindenki noob és még a massmarinet sem tudják counterelni
magas ligákban meg ugye elég ügyes emberek vannak, akik már earlygametől kezdve szétszednek, úgy még lehet is játszani.
az meg hogy nem tudok vele olyan szinten játszani? aha, tehát nekem 500x jobbnak kell lennem mint a saját szintemen lévő emberek, hogy meg tudjam őket verni
fuck logic
nem is játszom többet terrannal, nem hiányzik a folyamatos uphill battle.