d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18485868788129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29
Joined: Nov 9 2014
Gold: 0.00
Feb 23 2017 05:31am
"Kiknek fáj a magyar rendezésű Olimpia?

Egy esetleges magyar rendezésű Olimpia ellen is kampányolnak, aláírásokat gyűjtögetnek egyesek.
Kik ezek? Azok, akik legalizálnák az enyhe drogok fogyasztását, akiknek az a legjobb, ha a magyarság apad, leroggyant, kiszolgáltatott, eladósított állapotban van. Akik csak nadrágszíjat tudnak húzni a magyarságon, akik csak eladósítani tudják az országot és az embereket, akik már réges régen eladtak mindent ebben az országban, amit most kell visszaszerezni vérrel, verítékkel. Akik lefújták az 1996-os magyar rendezésű világkiállítást is, akiknek fájt a Millecentenárium és a Millenium is, hiszen akkor egy nemzet ünnepelte ezer éves összetartozását. Nekik minden fáj és idegen, ami magyar siker lehetne, a magyar érdekek érdekében fogant. Akik, ha olyan Olimpiát rendeznének, amelyen a saját nemzetüket leginkább tönkretevők indulnának, minden számban elhoznák az aranyérmet. Ők csak kiszolgálni tudják az idegenséget, ahhoz értenek, minél rosszabb a magyar népnek, ők annál nagyobb jutalmat kapnak. Ezt csinálják itt nagyon rég óta. Pöffeszkednek a magyarságon, beárulnak, elárulnak, köpködnek, uszítanak, támadnak mindent, ami a magyar családok érdekében jön létre.
Persze, hogy fáj nekik egy esetleges magyar rendezésű Olimpia. Sokba kerül, minek az, mikor az egészségügyben sincs pénz - mondják, uszítják az embereket. Azt nem papolták soha sem, hogy másutt már ezer éve a betegségmegelőzésre helyezték a hangsúlyt, a helyes életmódra, a mozgásra, a megfelelő életvitelre összpontosítanak és akkor sokkal kevesebb embernek kell "megterhelni" az egészségügyi kasszát. Más nemzetek nyakán nincsenek ilyen kártékony szemetek mint akik a magyarság nyakán vannak. Pontosan az ő mocsok viselkedésük, országlásuk, kiárusításaik, mocsok kommunista-liberális fertőzésük miatt ennyire beteg ez a nemzet. Mindenfajta felemelkedés, kibontakozás, progresszió legnagyobb akadálya ez az idegen horda, amely bezzeg támogatná a megélhetési bevándorlók korlátlan beáramlását. De a magyar Olimpia az fáj nekik. Mert az is egy gyönyörű magyar ügy volna. Hát ezért!"
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2017 05:34am
Quote (SmokeWeed_WorshipSatan @ Feb 23 2017 12:31pm)
"Kiknek fáj a magyar rendezésű Olimpia?

Egy esetleges magyar rendezésű Olimpia ellen is kampányolnak, aláírásokat gyűjtögetnek egyesek.
Kik ezek? Azok, akik legalizálnák az enyhe drogok fogyasztását, akiknek az a legjobb, ha a magyarság apad, leroggyant, kiszolgáltatott, eladósított állapotban van. Akik csak nadrágszíjat tudnak húzni a magyarságon, akik csak eladósítani tudják az országot és az embereket, akik már réges régen eladtak mindent ebben az országban, amit most kell visszaszerezni vérrel, verítékkel. Akik lefújták az 1996-os magyar rendezésű világkiállítást is, akiknek fájt a Millecentenárium és a Millenium is, hiszen akkor egy nemzet ünnepelte ezer éves összetartozását. Nekik minden fáj és idegen, ami magyar siker lehetne, a magyar érdekek érdekében fogant. Akik, ha olyan Olimpiát rendeznének, amelyen a saját nemzetüket leginkább tönkretevők indulnának, minden számban elhoznák az aranyérmet. Ők csak kiszolgálni tudják az idegenséget, ahhoz értenek, minél rosszabb a magyar népnek, ők annál nagyobb jutalmat kapnak. Ezt csinálják itt nagyon rég óta. Pöffeszkednek a magyarságon, beárulnak, elárulnak, köpködnek, uszítanak, támadnak mindent, ami a magyar családok érdekében jön létre.
Persze, hogy fáj nekik egy esetleges magyar rendezésű Olimpia. Sokba kerül, minek az, mikor az egészségügyben sincs pénz - mondják, uszítják az embereket. Azt nem papolták soha sem, hogy másutt már ezer éve a betegségmegelőzésre helyezték a hangsúlyt, a helyes életmódra, a mozgásra, a megfelelő életvitelre összpontosítanak és akkor sokkal kevesebb embernek kell "megterhelni" az egészségügyi kasszát. Más nemzetek nyakán nincsenek ilyen kártékony szemetek mint akik a magyarság nyakán vannak. Pontosan az ő mocsok viselkedésük, országlásuk, kiárusításaik, mocsok kommunista-liberális fertőzésük miatt ennyire beteg ez a nemzet. Mindenfajta felemelkedés, kibontakozás, progresszió legnagyobb akadálya ez az idegen horda, amely bezzeg támogatná a megélhetési bevándorlók korlátlan beáramlását. De a magyar Olimpia az fáj nekik. Mert az is egy gyönyörű magyar ügy volna. Hát ezért!"


Én egy piacon gyűjtöttem 3 héten át aláírást. Nem igazán a könnyű drogok célcsoportját láttam, hanem inkább szegény öregembereket, akik szerint a Kádár rendszer is kevesebb propagandával operált, és boldogabb is volt
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 23 2017 05:36am
Quote (SmokeWeed_WorshipSatan @ Feb 23 2017 01:31pm)
"Kiknek fáj a magyar rendezésű Olimpia?

Egy esetleges magyar rendezésű Olimpia ellen is kampányolnak, aláírásokat gyűjtögetnek egyesek.
Kik ezek? Azok, akik legalizálnák az enyhe drogok fogyasztását, akiknek az a legjobb, ha a magyarság apad, leroggyant, kiszolgáltatott, eladósított állapotban van. Akik csak nadrágszíjat tudnak húzni a magyarságon, akik csak eladósítani tudják az országot és az embereket, akik már réges régen eladtak mindent ebben az országban, amit most kell visszaszerezni vérrel, verítékkel. Akik lefújták az 1996-os magyar rendezésű világkiállítást is, akiknek fájt a Millecentenárium és a Millenium is, hiszen akkor egy nemzet ünnepelte ezer éves összetartozását. Nekik minden fáj és idegen, ami magyar siker lehetne, a magyar érdekek érdekében fogant. Akik, ha olyan Olimpiát rendeznének, amelyen a saját nemzetüket leginkább tönkretevők indulnának, minden számban elhoznák az aranyérmet. Ők csak kiszolgálni tudják az idegenséget, ahhoz értenek, minél rosszabb a magyar népnek, ők annál nagyobb jutalmat kapnak. Ezt csinálják itt nagyon rég óta. Pöffeszkednek a magyarságon, beárulnak, elárulnak, köpködnek, uszítanak, támadnak mindent, ami a magyar családok érdekében jön létre.
Persze, hogy fáj nekik egy esetleges magyar rendezésű Olimpia. Sokba kerül, minek az, mikor az egészségügyben sincs pénz - mondják, uszítják az embereket. Azt nem papolták soha sem, hogy másutt már ezer éve a betegségmegelőzésre helyezték a hangsúlyt, a helyes életmódra, a mozgásra, a megfelelő életvitelre összpontosítanak és akkor sokkal kevesebb embernek kell "megterhelni" az egészségügyi kasszát. Más nemzetek nyakán nincsenek ilyen kártékony szemetek mint akik a magyarság nyakán vannak. Pontosan az ő mocsok viselkedésük, országlásuk, kiárusításaik, mocsok kommunista-liberális fertőzésük miatt ennyire beteg ez a nemzet. Mindenfajta felemelkedés, kibontakozás, progresszió legnagyobb akadálya ez az idegen horda, amely bezzeg támogatná a megélhetési bevándorlók korlátlan beáramlását. De a magyar Olimpia az fáj nekik. Mert az is egy gyönyörű magyar ügy volna. Hát ezért!"



I cry erry time
Ez most jo idoszak lenne osszeirni a neveket fbrol hogy kiket kell felsorakoztatni a rakparton
Member
Posts: 29
Joined: Nov 9 2014
Gold: 0.00
Feb 23 2017 05:37am
Ferenc Auer Gratulalok nektek! Nem lesz Olimpiai rendezes a hazankban! Most akkor mit szeretnetek? Mi legyen? A nagy SEMMI? Jol van ne legyen sport, ne legyenek megrendezett jatekok. Akkor mi legyen helyette? Unalom? Drogok? Vilagfajdalom erzes a romkocsmakban? Rongyosra dumalt esos delutanok cigifustben? Szanalmasak vagytok!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2017 05:41am
Quote (SmokeWeed_WorshipSatan @ Feb 23 2017 12:37pm)
Ferenc Auer Gratulalok nektek! Nem lesz Olimpiai rendezes a hazankban! Most akkor mit szeretnetek? Mi legyen? A nagy SEMMI? Jol van ne legyen sport, ne legyenek megrendezett jatekok. Akkor mi legyen helyette? Unalom? Drogok? Vilagfajdalom erzes a romkocsmakban?Rongyosra dumalt esos delutanok cigifustben? Szanalmasak vagytok!


Mondjuk jó sok alternatívát felsorolt :D Bár szerintem eléggé hangsúlyoztuk hogy OKTATÁS meg EGÉSZSÉGÜGY kellene, de úgy néz ki nem jutott el hozzá

Quote (cowding @ Feb 23 2017 12:36pm)
I cry erry time
Ez most jo idoszak lenne osszeirni a neveket fbrol hogy kiket kell felsorakoztatni a rakparton


veled kezdünk :9
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 23 2017 05:45am


gratulalok az szdsznek a 260k aláíráshoz
Member
Posts: 29
Joined: Nov 9 2014
Gold: 0.00
Feb 23 2017 06:06am
Attila Szél szemét banda olinpiával jácani szégyen ti rohadékok SZEGEDRE NE GYERTEK LE MERT AGYON LESZTEK VERVE mocsok banda

Csató Kovács Imre Mocskos idióta szarkeverők! Agyon kéne verni titeket! Genetikai hulladék patkányok!

Norbert Mohácsi elmentek ti a picsába buzik és köcsögök társasága! Ti még mindig azt hiszitek ez jó cselekedet volt????????

This post was edited by SmokeWeed_WorshipSatan on Feb 23 2017 06:10am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 23 2017 06:07am
Quote (SmokeWeed_WorshipSatan @ 23 Feb 2017 14:06)
Attila Szélszemét banda olinpiával jácani szégyen ti rohadékok SZEGEDRE NE GYERTEK LE MERT AGYON LESZTEK VERVE mocsok banda


minek ide oktatás, amikor lehetne olin pia is
Member
Posts: 40
Joined: Apr 26 2016
Gold: 0.00
Feb 23 2017 06:20am
Nem értem, az agyhalott semmitérő szocik mit verik magukat a "győzelmükre"? Mi közük az egészhez? Ez kb pont olyan mint mikor a foci drukkerek(bármilyen csapatnak) azzal fröcsögnek egy győztes meccs után hogy "GYŐZTÜNK!!!!" pedig kurvára semmi közük nem volt a győzelemhez.

off:
Aki még 2k17 ben is szocinak érzi magát miért nem keres egy kötelet meg gerendát? :O
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 23 2017 06:55am
olyan embereknek van beleszólásuk a politikába, közéletbe, etc. akiket maximum a valóvilágban engednék kamera elé
hogy nem pusztult még el ez az ország
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788129Next
Add Reply New Topic New Poll