d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18485868788172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 21 2016 11:20pm
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 05:02am)
4 év alatt az emberek fejlődnek...


az, hogy 2,5-3 hónap alatt jobban nézek ki mint aki évek óta edz, aztán elmegyek ibizára és olyan nőket dugok akiket te csak a playboyban látsz, aztán elfelejtem aug közepétől januárig gyúrást, meg az ezzel járó összes fasszágot?
időt meg pénzt spórolok, de legfőképpen időt

aki erre nem jön rá magától, az simple retard no offense
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 21 2016 11:25pm
Quote (Anarkin @ Sep 21 2016 05:43pm)
jovohettol megyek 6 hónapos management es leadership trainingre

soon jarabek


Training alatt nem lehet elöleptetest kapni, minek mesz? :wacko:
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 21 2016 11:45pm
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 03:02am)
4 év alatt az emberek fejlődnek...



Abban biztos vagyok h fejlődnek valamit, de hogy megváltozni nem fognak abban is
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 21 2016 11:51pm
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 04:02am)
4 év alatt az emberek fejlődnek...



Szerintem az a baj hogy az emberek igazsagtalannak erzik hogy te jol keress, mert a hunsubos megnyilvanulasaid tukreben akar gyozike is mehetne svajcba millios mernokfizuert
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 22 2016 12:11am
Quote (anyd @ Sep 22 2016 05:51am)
Szerintem az a baj hogy az emberek igazsagtalannak erzik hogy te jol keress, mert a hunsubos megnyilvanulasaid tukreben akar gyozike is mehetne svajcba millios mernokfizuert


kicsit add alá a lovat amikor ilyen hülyeségeket írsz. Mások nevében nem beszélek, de engem pont hidegen hagy ki mennyit keres, csupán ha valaki állandóan hülyeségeket beszél meg naponta 4x léptetik elő akkor az ne várja már el, hogy ezt bárki is elhiggye. Sőt még támadásnak veszi ha utána meg mindenki kifigurázza
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 22 2016 12:21am
Quote (rapiddani @ Sep 22 2016 07:11am)
kicsit add alá a lovat amikor ilyen hülyeségeket írsz. Mások nevében nem beszélek, de engem pont hidegen hagy ki mennyit keres, csupán ha valaki állandóan hülyeségeket beszél meg naponta 4x léptetik elő akkor az ne várja már el, hogy ezt bárki is elhiggye. Sőt még támadásnak veszi ha utána meg mindenki kifigurázza


engem csak elszomorit, hogy ma jo droid modjara egy oraval korabban jottem be es ennek ellenere sem leptettek elo

mondjuk tegnap egy oraval kesobb jottem be
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 22 2016 12:32am
Ne csináljunk mar ugy, mint ha a telekommunikáció decens szakma lenne, az IT legrákosabb fattya kb, nem csoda hogy kemet is alkalmazzák. Én biztosan nem mennék pmeskedni telekommos projektre, gondolom hogy érezhet ezzel kapcsolatban egy képzett informatikus.

Az, hogy minden napot sikerélményként él meg, az pedig tök jó, a bibi max annyi, hogy az emberek akik kevésbé önteltek, és nem az az életük csúcspontja, hogy megdicsérik őket azért, mert rendesen végzik a munkájukat, azok ezt nem élik meg ilyen intenzíven.

Svájcban meg egy takarító is jól keres.


Kem ki tudta maxolni azt az életérzést amit egész életében hajszolt, mert 3,5 IQ-val több van neki mint a sültkrumpli előlény valóvilágos reprodukcióinak, az más kérdés, hogy szerinte aki nem így él az alapból féltékeny, meg mosogat ausztriában, vagy koldul a blahán.

This post was edited by jarabekg on Sep 22 2016 12:32am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 22 2016 12:40am
Quote (jarabekg @ Sep 22 2016 07:32am)
Ne csináljunk mar ugy, mint ha a telekommunikáció decens szakma lenne, az IT legrákosabb fattya kb, nem csoda hogy kemet is alkalmazzák. Én biztosan nem mennék pmeskedni telekommos projektre, gondolom hogy érezhet ezzel kapcsolatban egy képzett informatikus.

Az, hogy minden napot sikerélményként él meg, az pedig tök jó, a bibi max annyi, hogy az emberek akik kevésbé önteltek, és nem az az életük csúcspontja, hogy megdicsérik őket azért, mert rendesen végzik a munkájukat, azok ezt nem élik meg ilyen intenzíven.

Svájcban meg egy takarító is jól keres.


Kem ki tudta maxolni azt az életérzést amit egész életében hajszolt, mert 3,5 IQ-val több van neki mint a sültkrumpli előlény valóvilágos reprodukcióinak, az más kérdés, hogy szerinte aki nem így él az alapból féltékeny, meg mosogat ausztriában, vagy koldul a blahán.


A sokat tapasztalt Jarabek megszakértését olvashattuk.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 22 2016 12:43am
Quote (-joey- @ Sep 22 2016 06:40am)
A sokat tapasztalt Jarabek megszakértését olvashattuk.


actually az elején kivül (mert az megint manageres sablonszöveg) kb egyetértek vele.

lehet ez már a vég amikor Gunit véleményét osztom, nyugodtan ugorhatok kifele az ablakon?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 22 2016 12:47am
Quote (rapiddani @ 22 Sep 2016 07:43)
actually az elején kivül (mert az megint manageres sablonszöveg) kb egyetértek vele.

lehet ez már a vég amikor Gunit véleményét osztom, nyugodtan ugorhatok kifele az ablakon?


fejjel elore
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788172Next
Add Reply New Topic New Poll