Quote (Senee @ Jul 29 2014 10:56am)
de azért fejtet, gürkét meg az összes többit aki folyamatos szurkálódással kipattintja ezeket a több oldalas szarokat ofc nem basztatjátok meg nem közösítitek ki
holott gürkén néha színtisztán látszik, hogy csak azért böfög/fingik oda, hogy ez legyen belőle
és akkor ez neki a vicc
vaneket meg azért kezdtétek basztatni mert szarok a viccei
mert, gürke viccei nem azok?!
inb4 de őt már ismerjük élőben és így szeretjük etc
ja jo akkor zárassátok be a fórumot ide más már ne jöjjön .. olyan úgyse jön aki tökéletes és mindenkinek megfelel ... vmi fasz (nagyon poénosan, csak úgy) úgyis elküldi a faszba és akkor annak kéne normálisnak lennie, hogy csak nevet rajta az ide érkező és egyből érti a poént
ok
nem, szimplán csak okos enged szamár szenved.
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 10:57am)
ezeket a mály bölcsességeket gürge barátodnak is elmondhatnád, érdekes, hogy az ő postjait nem veszed észre

ugyanez neked is.
a probléma ott gyökerezik hogy néhányan nem birnak elviselni egyfajta viselkedést. de ha már több mint 1 ember, akkor mondhatjuk úgy hogy a "társadalom" nem birja elviselni. Alkalmazkodni kell csibém, ha egy baráti társaságban hárman azt mondják hogy büdös a parfümöd nem mondod nekik hogy szar az izlésük, hanem legközelebb nem használod a jelenlétükben nem?