d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18485868788105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:02am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 12:00)
sosem értettem, hogy az ilyen elfogadni képtelen csőlátású birka emberek miért nem privát fórumon szórakoznak...

ja, azért nem, mert akkor nem lenne kibe belekötni...

én kérek elnézést  :zzz:


na jó, még egy utolsót

50 ember megvan a fórumon egymással, nincsenek különösebben nagy balhék
idejössz te, téged nem fogadnak be, mert képtelen vagy önkritikát gyakorolni
hurr durr, ez a közösség milyen elfogadni képtelen csőlátású birka emberekből áll
nem baj, inkább itt maradok, úgyis olyan jó nekem - gondolta vanek, és azóta is itt van, ki tudja mikor megy el

remélem érzed a problémát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:02am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 09:56am)
normális beilleszkedés -> csicskagyerek leszel
ezért inkább vergődsz
úgyhogy az egyetlen ember aki szóba áll veled az seene

igen jó trade volt vanek barátom!


csak én állok szóba vele mi de azért a fél fórum itt van és próbál jól odamondani neki
érdekes

vagy itt mindenki az én multim és valojában magamban beszélek már lassan 3 oldalon keresztül?!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 04:03am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 10:56am)
de azért fejtet, gürkét meg az összes többit aki folyamatos szurkálódással kipattintja ezeket a több oldalas szarokat ofc nem basztatjátok meg nem közösítitek ki
holott gürkén néha színtisztán látszik, hogy csak azért böfög/fingik oda, hogy ez legyen belőle
és akkor ez neki a vicc

vaneket meg azért kezdtétek basztatni mert szarok a viccei
mert, gürke viccei nem azok?!

inb4 de őt már ismerjük élőben és így szeretjük etc
ja jo akkor zárassátok be a fórumot ide más már ne jöjjön .. olyan úgyse jön aki tökéletes és mindenkinek megfelel ... vmi fasz (nagyon poénosan, csak úgy) úgyis elküldi a faszba és akkor annak kéne normálisnak lennie, hogy csak nevet rajta az ide érkező és egyből érti a poént
ok


nem, szimplán csak okos enged szamár szenved.
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 10:57am)
ezeket a mály bölcsességeket gürge barátodnak is elmondhatnád, érdekes, hogy az ő postjait nem veszed észre  :zzz:


ugyanez neked is.

a probléma ott gyökerezik hogy néhányan nem birnak elviselni egyfajta viselkedést. de ha már több mint 1 ember, akkor mondhatjuk úgy hogy a "társadalom" nem birja elviselni. Alkalmazkodni kell csibém, ha egy baráti társaságban hárman azt mondják hogy büdös a parfümöd nem mondod nekik hogy szar az izlésük, hanem legközelebb nem használod a jelenlétükben nem?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:04am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 11:02am)
na jó, még egy utolsót

50 ember megvan a fórumon egymással, nincsenek különösebben nagy balhék
idejössz te, téged nem fogadnak be, mert képtelen vagy önkritikát gyakorolni
hurr durr, ez a közösség milyen elfogadni képtelen csőlátású birka emberekből áll
nem baj, inkább itt maradok, úgyis olyan jó nekem - gondolta vanek, és azóta is itt van, ki tudja mikor megy el

remélem érzed a problémát


ne röhögtessél már :D

nélkülem is basztatjátok egymást

nehéz lenne belátni, hogy ti sem a kulturált eszmecserék végett jártok fel, hanem funból flamelni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:06am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 10:03am)
nem, szimplán csak okos enged szamár szenved.


de azért ti se akartok túl okosak lenni
mikor több órán keresztül megy a szar
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:07am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 12:04)
ne röhögtessél már :D

nélkülem is basztatjátok egymást

nehéz lenne belátni, hogy ti sem a kulturált eszmecserék végett jártok fel, hanem funból flamelni


igen, és megint azt csináltad, mint mindig
kiragadsz egy postból valami abszolút marginális dolgot, és arra válaszolsz. nem baj, még csak 16 éves vagy, van rá mentséged
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:08am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 11:03am)
nem, szimplán csak okos enged szamár szenved.

ugyanez neked is.

a probléma ott gyökerezik hogy néhányan nem birnak elviselni egyfajta viselkedést. de ha már több mint 1 ember, akkor mondhatjuk úgy hogy a "társadalom" nem birja elviselni. Alkalmazkodni kell csibém, ha egy baráti társaságban hárman azt mondják hogy büdös a parfümöd nem mondod nekik hogy szar az izlésük, hanem legközelebb nem használod a jelenlétükben nem?


>"viselkedés"
>idejövök
>nem szólok be senkinek
>olvasom a posztokat
>ami számomra vicces volt azt kommentáltam egy xD-vel (micsoda bűn)
>ontopic használom a vicces képek topicot (szintén komoly bűn)
>a második postom után már jönnek nekem, hogy "blocked" "nyomorék" "takarodj"
>"nekem alkalmazkodni"

ok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 04:08am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 11:06am)
de azért ti se akartok túl okosak lenni
mikor több órán keresztül megy a szar


ha ti alatt őket érted akkor igazad van.
személy szerint nem nagyon szoktam már a semmiért flamelni, elég nagy a tűrőképességem, pl engem a te postjaid se zavarnak sokakkal ellentétben.

de ha nekem mondanák hogy idegesitő amit csinálok, akkor lehet változtatnék kicsit a stilusomon és nem reagálnék a csipkelődésre, idővel megunnák.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:10am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 11:08am)
ha ti alatt őket érted akkor igazad van.
személy szerint nem nagyon szoktam már a semmiért flamelni, elég nagy a tűrőképességem, pl engem a te postjaid se zavarnak sokakkal ellentétben.

de ha nekem mondanák hogy idegesitő amit csinálok, akkor lehet változtatnék kicsit a stilusomon és nem reagálnék a csipkelődésre, idővel megunnák.


az a baj, hogy ezt nekem/nekünk magyarázod, nem annak az 5 embernek, aki folyamatosan acsarkodik

minek húzzam meg magam, ha ugyanúgy acsarkodik tovább, ha egy vesszőt írok akkor is

rossz embernek címzed a bölcsességeidet barátom
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 04:12am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 12:08pm)
>"viselkedés"
>idejövök
>nem szólok be senkinek
>olvasom a posztokat
>ami számomra vicces volt azt kommentáltam egy xD-vel (micsoda bűn)
>ontopic használom a vicces képek topicot (szintén komoly bűn)
>a második postom után már jönnek nekem, hogy "blocked" "nyomorék" "takarodj"
>"nekem alkalmazkodni"

ok

nehéz lehet ennyire korlátolt elmével élni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788105Next
Add Reply New Topic New Poll