d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1848586878892Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 10:32am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 05:31pm)
ne vegődj pls :( tökreteszed a fórumot


most őszintén... hány éves is vagy gürgü? :)

úgy érzed ez a te szinted, hogy vergődsz nekem? :)

This post was edited by TuskesVanek on Jul 23 2014 10:33am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:33am
Quote (TuskesVanek @ Jul 23 2014 04:32pm)
most őszintén... hány éves is vagy gürgü? :)


tíz
százalék
:(
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 23 2014 10:33am
Quote (TuskesVanek @ Jul 23 2014 06:32pm)
most őszintén... hány éves is vagy gürgü? :)


22 es meg mindig egy kisgyerek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:34am
Quote (putincykavodka @ Jul 23 2014 04:33pm)
22 es meg mindig egy kisgyerek


én legalább beszéltem már életembe nővel :(
rici avagy a 30 éves szűz története
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 23 2014 10:34am
such felnőtt gondolkodas
itt mindenki olyan érett
ahh
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:35am
egyetek fortés pizzát, nekem kurvára bejön
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 23 2014 10:35am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 06:34pm)
én legalább beszéltem már életembe nővel :(
rici avagy a 30 éves szűz története


:))))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:35am
Quote (putincykavodka @ Jul 23 2014 04:35pm)
:))))


van is minek örülni)))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 10:36am
jó nézni amúgy, hogy egy 22 éves érett egyetemista ilyen szintű vergődést tud produkálni :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1848586878892Next
Add Reply New Topic New Poll