d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev18485868788249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 03:46am
Quote (fahrii @ Feb 11 2015 05:31pm)
elküldtek, hogy ez van a tantervben szóval így jártam
sad.gif



voltam a TOn, ott fingjuk sem volt
elmentem a tanszékre, ott mondták hogy nincs benne a tantervben szóval rekt m8 no scope 360
hogy vegyem fel ha nincs neptunban? :D


mi az hogy hogy
bemész to-ra, engedélyezik és felveszed
???
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 03:58am
Quote (llllllllllll @ 12 Feb 2015 10:46)
mi az hogy hogy
bemész to-ra, engedélyezik és felveszed
???


lehet hogy arrafele így intézik a dolgokat
nálunk nem
kb mindenkit felkerestem akit lehetett, nem megoldható és kész

szóval javatech, meg majd potyázok c# tech gyakon

Quote (Anarkin @ 12 Feb 2015 11:00)
vagy otthon 2 délután alatt megtanulsz ötször annyit
tudom, mert voltam C# órán
tanár visszakérdezett nekem, hogy egy osztály is lehet-e abstract
ok


tesi tanár tartotta nektek az órát vagy mi? :D

This post was edited by fahrii on Feb 12 2015 04:04am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2015 04:00am
Quote (fahrii @ 12 Feb 2015 10:58)
lehet hogy arrafele így intézik a dolgokat
nálunk nem
kb mindenkit felkerestem akit lehetett, nem megoldható és kész

szóval javatech, meg majd potyázok c# tech gyakon


vagy otthon 2 délután alatt megtanulsz ötször annyit
tudom, mert voltam C# órán
tanár visszakérdezett nekem, hogy egy osztály is lehet-e abstract
ok

This post was edited by Anarkin on Feb 12 2015 04:01am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 04:05am
Quote (Anarkin @ Feb 12 2015 10:00am)
vagy otthon 2 délután alatt megtanulsz ötször annyit
tudom, mert voltam C# órán
tanár visszakérdezett nekem, hogy egy osztály is lehet-e abstract
ok


nem értem
olyat c++ban is lehet (kell) csinálni, c#ban meg ráadásul nem virtual xy() = 0;-val kell, hanem asszem csak odabaszod h abstract és kész ?

jó, gondolom azért nem ennyi ott se

anarkin 20 perce gépel, kezdek félni

This post was edited by llllllllllll on Feb 12 2015 04:25am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2015 04:28am
Quote (llllllllllll @ 12 Feb 2015 11:05)
nem értem
olyat c++ban is lehet (kell) csinálni, c#ban meg ráadásul nem virtual xy() = 0;-val kell, hanem asszem csak odabaszod h abstract és kész ?

jó, gondolom azért nem ennyi ott se

anarkin 20 perce gépel, kezdek félni


röhögök
igazából: de, ennyi -- épp azért is írtam, mert obv lehet :D
abstract class az egy az egyben interfacenek tekintendő (egy contract / dependency leírása)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 04:47am
Quote (Anarkin @ Feb 12 2015 10:28am)
röhögök
igazából: de, ennyi -- épp azért is írtam, mert obv lehet :D
abstract class az egy az egyben interfacenek tekintendő (egy contract / dependency leírása)


mondjuk igen, ez valószínűleg olyan tudás, amit egy oktatónak ismernie kellene :rofl:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2015 05:18am
elkezdtem megint kódolni, c++, opencv, képelemzés. gondolkodtam, hogy külön topicot csinálok neki, de amennyire használva van ez a topic, szerintem elfér itt
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 12 2015 05:55am
cin.get
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2015 05:59am
Quote (Anarkin @ 12 Feb 2015 11:28)
röhögök
igazából: de, ennyi -- épp azért is írtam, mert obv lehet :D
abstract class az egy az egyben interfacenek tekintendő (egy contract / dependency leírása)


Mennyire jó ötlet Szerinted a két nyelvet párhuzamosan tanulni (+ terminfon hc C is megy)? Vagy ha már így alakult fektessek hangsúlyt csak a javara?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2015 07:01am
Quote (fahrii @ 12 Feb 2015 12:59)
Mennyire jó ötlet Szerinted a két nyelvet párhuzamosan tanulni (+ terminfon hc C is megy)? Vagy ha már így alakult fektessek hangsúlyt csak a javara?


http://geekswithblogs.net/theArchitectsNapkin/archive/2014/12/31/in-need-of-more-abstraction.aspx
mai homework: olvasd el alaposan, gondolkozz el a világ dolgain

As it turned out, though, yesterday’s design, yesterday’s source code became today’s target code.

ha igazán jót akarnék neked akkor azt mondanám, hogy tanulj egyszerre mindent (natív nyelvet alapozásnak (pl c/c++), jvm-et, .net-et, javascript engine-t, ezeknek a primary nyelveit (java, c#, javascript) illetve 1-2 év múlva ezek primary functionális nyelveit (scala, f#))
és valamelyikre jobban ülj rá, mondjuk java vagy c#

és az ajánlásom mögötti success story:
most pl van egy dán srác, jól kitanítottuk skype chaten az évek alatt, befejezte az egyemet pár hete és kecire mindenhez ért olyan szinten, tapasztalat nélkül, hogy ilyen feladatokra adta be az önéletrajzát, kb 20 helyre:
android, java, .net, javascript, etc etc -- külső ember számára "egymástól full distinct" világok, pedig nem
egyáltalán nem szánt sok időt a pötyögésre, csak azzal, hogy minden fronton tanul az ember, rohadtul megérti a dolgokat (sőt, kb alig programozik, D3 kocka, bot nélkül paragon ~900 és #1 valamelyik leaderboardson)
és most (tapasztalat nélkül) úgy eladta magát mindenhova, hogy konkrétan ő utasítja vissza az embereket
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788249Next
Add Reply New Topic New Poll