d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18485868788614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 25 2013 03:21am
Quote (Anarkin @ 24 Dec 2013 19:25)
ez volt a baj nekem is, veletek játszottam lebaszott a fenébe mert amikor a low lelő 1000000 pontot levon tőlem

elmúlt 2 napban elég sokat játszottam egyedül, de már megint adja a master és legendás enemyket, kilátásban van imo a rankup


Én is ezért ódzkodom attol h nalam alacsonyabb skillbe lévőkkell játszak. Ahogy vist is felrantottuk egybol masterbe, ugy el is lehet bukni a rankot pikkpakk.
Epp eleg volt nekem az h inaktivitas utan visszarakott elitebe.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 25 2013 10:50am
Na, már jön is lefele steamról, kíváncsi vagyok
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 25 2013 02:48pm
az m4- be miért csak 20/40 töltényem van? :o
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 02:49pm
Quote (jspogmg @ Dec 25 2013 09:48pm)
az m4- be miért csak 20/40 töltényem van? :o


Mert az m4
egyébként 20/60 nem?
a rendes m4a1(amin nincs hangtompító) az m4a1 és az 30/90
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Dec 25 2013 02:52pm
5-11 ről 15-15
>oroszok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 25 2013 02:56pm
Quote (Vismajor @ Dec 25 2013 09:49pm)
Mert az m4
egyébként 20/60 nem?
a rendes m4a1(amin nincs hangtompító) az m4a1 és az 30/90


szerintem skin adja a 30 golyós tárat
nekem is 20 van benne és az enyémnek m4a1 a neve, a 30 golyós meg m4a4
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 02:57pm
Quote (lacketto @ Dec 25 2013 09:56pm)
szerintem skin adja a 30 golyós tárat
nekem is 20 van benne és az enyémnek m4a1 a neve, a 30 golyós meg m4a4


lehet igazatok van, de skin nem hiszemh csinálhat ilyet...
különbne rögtön veszek egyet
lényeg az, hogy invertoryban kell kicserélni, most h melyik m4a1m4a2 mitudomén, a nemhangtompítós az 30 golyós a hangtompítós meg 20, ennyi
ha van olyan skin ami a 20 golyósból 30at csinál GIEB
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 25 2013 03:00pm
m4a1 a régi fegyó, csak nerfelték 20 töltényre mert tul pontos es nema (de azert semmi dmg-e nincs :DD)

m4a4 a GO-val jött alapból csak ez volt, es mikor bevezettek a skineket akkor hoztak vissza a fentit

p2000 mellé usp-t is ekkor hoztak vissza

This post was edited by Anarkin on Dec 25 2013 03:06pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 25 2013 03:02pm
Jobb ez a cs, mint gondoltam :d
Szecsivel foleg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 03:09pm
Quote (Anarkin @ Dec 25 2013 10:00pm)
m4a1 a régi fegyó, csak nerfelték 20 töltényre mert tul pontos es nema (de azert semmi dmg-e nincs :DD)

m4a4 a GO-val jött alapból csak ez volt, es mikor bevezettek a skineket akkor hoztak vissza a fentit

p2000 mellé usp-t is ekkor hoztak vissza


de azért kurvajól lehet vele pötyögtetni, csak meg kell tanulni vele lőni
vagyis azt kell megtanulni, hogy véletlenül se tunkolj



viszont az kurva kibaszás, hogy alig van bennük golyó...uspnél volt olyan h egy tár maradt utolsó emberre
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788614Next
Add Reply New Topic New Poll