Quote (Anarkin @ 24 Nov 2013 19:26)
szil azt mondta erre anno hogy valami wombocombo kártya
az oke, csak az a 2, amit discardolsz, az elveszik a game-re, aka kurvanagy card disadvantage
ha uth decked van, es mar MINDEN beast a kezedben van, ami kell, csak uth hianyzik, es el is tudod loni, akkor oke, de minden mas esetben irdatlan fos imo