Quote (bajcli @ Nov 22 2012 05:39pm)
hát akkor én vagyok kurvajó.
mondjuk amikor újrakezdtem, 15k hpval meg andyval meg fos resistekkel kezdtem, az biztos hasznomra vált!
fujj

amúgy én ha manuálisan farmolok akkor mp3-4-en tolom, oda már kell a hp
tremorgecik nagyot csaptak