d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev184858687882299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2012 10:42am
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 05:39pm)
hát akkor én vagyok kurvajó.
mondjuk amikor újrakezdtem, 15k hpval meg andyval meg fos resistekkel kezdtem, az biztos hasznomra vált!


fujj :D

amúgy én ha manuálisan farmolok akkor mp3-4-en tolom, oda már kell a hp
tremorgecik nagyot csaptak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 22 2012 10:50am
Quote (-joey- @ 22 Nov 2012 18:36)
http://i.imgur.com/w7b0V.png

Friss, ropogós.


valami ilyesmit kene nekem halaszni csak dex helyett lehetne dupla ennyi int rajta^^
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 22 2012 10:59am
Quote (-joey- @ 22 Nov 2012 18:36)
http://i.imgur.com/w7b0V.png

Friss, ropogós.


legit? :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 22 2012 11:03am
Kettő, azaz kettő darab leoric van az ahban?? Ez hogy lehet?

Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 19:07)
low levelen senki nem botozik


??

This post was edited by Namechange on Nov 22 2012 11:08am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 11:07am
Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 19:03)
Kettő, azaz kettő darab leoric van az ahban?? Ez hogy lehet?


low levelen senki nem botozik
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 22 2012 11:11am
Quote (Namechange @ Nov 22 2012 07:03pm)
Kettő, azaz kettő darab leoric van az ahban?? Ez hogy lehet?



??


kb 1 órája néztem
10 oldal + volt

Quote (bajcli @ Nov 22 2012 07:07pm)
low levelen senki nem botozik


jk
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2012 11:14am
Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 18:03)
Kettő, azaz kettő darab leoric van az ahban?? Ez hogy lehet?



??


talán lapozzál :DDDDD
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 22 2012 11:20am
nekem minden elmegy ha egy picit is ar ala megyek, szoval inakwo es a tobbieknek tovabbra is ajanlom figyelmukbe az ah-t, mielott tularaznak az itemjeiket
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 22 2012 11:21am
Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 19:07)
low levelen senki nem botozik


akkor el kéne kezdeni
20milla a legszarabb legolcsóbb
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 22 2012 11:22am
Quote (Akizk @ Nov 22 2012 05:59pm)
legit? :D


Természetesen. Végtére is fehér ember vagyok. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687882299Next
Add Reply New Topic New Poll