Az az öreg faszi nem naturál, láttam egy videót róla, kox nélkül olyan korban lehetetlen hasonló fizikumot elérni, még szerintem akkor is, ha folyamatosan edz fiatal kora óta.
Persze nyilván nem fog senki így kinézni, akármit nyom be, ha nem edz+kajál+pihen, ezt nap mint nap látom a teremben.
Mondjuk azt sem értem mire jó, ha zsíros vizes disznó vagy. Erősnek nem erős, 120kgsan 120-140ekbe nyoogatni 4-5 szabálytalant nem nagy szám, 125kgsan 300at nyomnak ruha nélkül... ha már power....
Szeret nagy lenni? Nagy? Ja igen.. jó nagy has, kb az ami nagy az ilyeneken, meg a feje.
