d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev184858687881257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 26 2012 07:35am
Quote (Akizk @ 26 Jul 2012 15:20)
Az az öreg faszi nem naturál, láttam egy videót róla, kox nélkül olyan korban lehetetlen hasonló fizikumot elérni, még szerintem akkor is, ha folyamatosan edz fiatal kora óta.
Persze nyilván nem fog senki így kinézni, akármit nyom be, ha nem edz+kajál+pihen, ezt nap mint nap látom a teremben.
Mondjuk azt sem értem mire jó, ha zsíros vizes disznó vagy. Erősnek nem erős, 120kgsan 120-140ekbe nyoogatni 4-5 szabálytalant nem nagy szám, 125kgsan 300at nyomnak ruha nélkül... ha már power....
Szeret nagy lenni? Nagy? Ja igen.. jó nagy has, kb az ami nagy az ilyeneken, meg a feje. :D


én is zsíros geci vagyok :( majd soon postolok képet, előző nyaraláson készült 1-2
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 26 2012 07:39am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Jul 2012 15:35)
én is zsíros geci vagyok :( majd soon postolok képet, előző nyaraláson készült 1-2


most arról beszélek akin az aromatizálódó tesztoszteron felhalmoz 20liter vizet meg 20kg zsírt és "izmos"
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2012 07:42am
ezt a topikot soha nem fogom megérteni
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 26 2012 07:46am
csak leedzettem eső nélkül.
még egy kis nyújtás és fürdés... már jó is.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 07:47am
Quote (Akizk @ Jul 26 2012 02:20pm)
Az az öreg faszi nem naturál, láttam egy videót róla, kox nélkül olyan korban lehetetlen hasonló fizikumot elérni, még szerintem akkor is, ha folyamatosan edz fiatal kora óta.
Persze nyilván nem fog senki így kinézni, akármit nyom be, ha nem edz+kajál+pihen, ezt nap mint nap látom a teremben.
Mondjuk azt sem értem mire jó, ha zsíros vizes disznó vagy. Erősnek nem erős, 120kgsan 120-140ekbe nyoogatni 4-5 szabálytalant nem nagy szám, 125kgsan 300at nyomnak ruha nélkül... ha már power....
Szeret nagy lenni? Nagy? Ja igen.. jó nagy has, kb az ami nagy az ilyeneken, meg a feje. :D


persze, látszik rajta, hogy nem naturál


Quote (tevetava @ Jul 26 2012 02:42pm)
ezt a topikot soha nem fogom megérteni


miért?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 26 2012 07:48am
Quote (beni @ 26 Jul 2012 15:47)
persze, látszik rajta, hogy nem naturál




miért?


legalább lesz min spanolnia jarabekkel
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2012 07:50am
Quote (beni @ 26 Jul 2012 15:47)
miért?


mert nem értem, miért ilyen fanatikusak itt páran

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Jul 2012 15:48)
legalább lesz min spanolnia jarabekkel


na.
azért van egy határ

This post was edited by tevetava on Jul 26 2012 07:51am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 07:53am
Quote (tevetava @ Jul 26 2012 02:50pm)
mert nem értem, miért ilyen fanatikusak itt páran


beszippant ez a világ könnyen

mondjuk szerintem fahrii-nak például már ráment egy kicsit az agyára a dolog
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 26 2012 07:55am
Quote (tevetava @ 26 Jul 2012 15:50)
mert nem értem, miért ilyen fanatikusak itt páran



na.
azért van egy határ


mert jól akarnak kinézni, hiúság
szar genetika +1000x több szorgalom = majdnem olyan forma mint aki néha lemegy edzegetni, meg iszik utána valami low minőségű turmixot a pultban

This post was edited by Akizk on Jul 26 2012 07:55am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 26 2012 07:56am
Quote (beni @ 26 Jul 2012 15:53)
beszippant ez a világ könnyen

mondjuk szerintem fahrii-nak például már ráment egy kicsit az agyára a dolog


meg a faszára is :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687881257Next
Add Reply New Topic New Poll