d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev18485868788198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 03:00pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 22:54)
http://3.imgland.net/s3q7cRc.jpg


Ja megtaláltam, kemény 100kbps-el száguld, nem ehhez vagyok szokva, nem szeretem a nyaat ha régi dolgok kellenek.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 15 2012 03:03pm
Quote (Rawen @ Oct 15 2012 10:00pm)
Ja megtaláltam, kemény 100kbps-el száguld, nem ehhez vagyok szokva, nem szeretem a nyaat ha régi dolgok kellenek.


En is elkezdtem leszedni mert rajöttem hogy csak mp3-ban volt meg eddig, nekem csak 60 kbps-el jön.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 03:05pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 23:03)
En is elkezdtem leszedni mert rajöttem hogy csak mp3-ban volt meg eddig, nekem csak 60 kbps-el jön.


Át fogom tenni 320 mp3ba, nincs olyan hangrendszerem, hogy észrevegyem a különbséget.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 15 2012 03:07pm
Quote (Rawen @ Oct 15 2012 10:05pm)
Át fogom tenni 320 mp3ba, nincs olyan hangrendszerem, hogy észrevegyem a különbséget.


Igazabol nekem sincs de jobban erzem magam a flactol.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 03:09pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 23:07)
Igazabol nekem sincs de jobban erzem magam a flactol.


Fogy a helyem és nincs pénzem külső hdd-re.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 15 2012 03:10pm
Quote (Rawen @ Oct 15 2012 10:09pm)
Fogy a helyem és nincs pénzem külső hdd-re.


Külsöt ne is vegyel, hamar tönkremegy.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 03:18pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 23:03)
En is elkezdtem leszedni mert rajöttem hogy csak mp3-ban volt meg eddig, nekem csak 60 kbps-el jön.


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 15 2012 03:20pm
Quote (Rawen @ Oct 15 2012 10:18pm)
http://2.imgland.net/Ma1TD7S.png


>Azureus

Mekkora nyomorek lehet ez a srac.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 15 2012 03:20pm
Quote (Rawen @ 15 Oct 2012 23:05)
Át fogom tenni 320 mp3ba, nincs olyan hangrendszerem, hogy észrevegyem a különbséget.


192 vbr már igen jó minőség, nagyon vájtfülűnek kell lenned, ha észreveszed. ^^
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 23:10)
Külsöt ne is vegyel, hamar tönkremegy.


Nekem egyszer a rack ment szarrá, de a hdd-nek semmi baja nincs, pedig már 5-6 éve megy. Vaternál is három van és több éve semmi bajuk.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 03:21pm
Quote (ecneB @ 15 Oct 2012 23:20)
192 vbr már igen jó minőség, nagyon vájtfülűnek kell lenned, ha észreveszed. ^^

Nekem egyszer a rack ment szarrá, de a hdd-nek semmi baja nincs, pedig már 5-6 éve megy. Vaternál is három van és több éve semmi bajuk.


Lehet csak placebo de 320 alá nem adom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788198Next
Add Reply New Topic New Poll