Quote (Rawen @ 15 Oct 2012 23:05)
Át fogom tenni 320 mp3ba, nincs olyan hangrendszerem, hogy észrevegyem a különbséget.
192 vbr már igen jó minőség, nagyon vájtfülűnek kell lenned, ha észreveszed. ^^
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 23:10)
Külsöt ne is vegyel, hamar tönkremegy.
Nekem egyszer a rack ment szarrá, de a hdd-nek semmi baja nincs, pedig már 5-6 éve megy. Vaternál is három van és több éve semmi bajuk.