d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev184858687881468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 24 2012 12:23pm
Quote (josheide @ Oct 24 2012 07:51pm)
Nekem elkuldheted privatban, de az ilyen tag, altalanosito dolgokat nem szeretem. Az agressziv viselkedesnek pedig semmikepp sem adok helyet, meg ha az index hibazott is. Megvannak a kulturalt formai a kritikanak, az, hogy beverjuk valakinek az orrat az nem az.


az nem érdekes, hogy szereted-e vagy sem, nyilván ha lehet részletet mondanom, akkor elmondom (pmben megy is csak neked)

a viselkedésre pedig továbbra is azt mondom és leírom harmadjára is, hogy sajnálni nem sajnálom - ez nem jelent egyet azzal, hogy minden indexesnek beverném az orrát és állatkodjunk
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2012 01:00pm
Quote (GoreKnight9 @ 24 Oct 2012 19:52)
jo beletekertem par reszbe
ez sem tud szonokolni
kb ugy beszel mintha lassitva lenne a video
inb4 nekemesk az osszes bajnaifaszt szopkodo hunsubos


:wacko:

egyébként meg nem az számít, hogy tud szónokolni

+ szerintem magához képest nagyon jó volt. mi kint voltunk, élőben hallottuk
mondjuk felvételről elég szarul hangzik. dehát szónoklásban orbán elég n1

This post was edited by tevetava on Oct 24 2012 01:03pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 24 2012 01:03pm
Quote (Jancsipapa @ 24 Oct 2012 20:23)
az nem érdekes, hogy szereted-e vagy sem, nyilván ha lehet részletet mondanom, akkor elmondom (pmben megy is csak neked)

a viselkedésre pedig továbbra is azt mondom és leírom harmadjára is, hogy sajnálni nem sajnálom - ez nem jelent egyet azzal, hogy minden indexesnek beverném az orrát és állatkodjunk


Jolvan bocsi, felreertettuk egymast.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 24 2012 01:06pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 24 2012 07:08pm)
Szerintem is nagyon gyenge volt a beszed, nekem tartalmilag is voltak vele gondjaim; tulsagosan mindenkit meg alart szolitani,.kivancsi vagyok ebbol mi lesz... Mondjuk ilyen valasztasi rendszerrel muszaj nagy tomeget megszolitani :/


eleve esélytelen, hogy 2 év alatt akarja megverni a fideszt, ami már beette magát mindenhova és mindent a maga javára változtatott, nem beszélve arról, hogy még mindig a legnépszerűbb párt
rendszerváltás óta nem volt párt ami 2 évvel szerveződése után kormányképessé tudott válni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2012 01:08pm
Quote (A122 @ 24 Oct 2012 21:06)
eleve esélytelen, hogy 2 év alatt akarja megverni a fideszt, ami már beette magát mindenhova és mindent a maga javára változtatott, nem beszélve arról, hogy még mindig a legnépszerűbb párt
rendszerváltás óta nem volt párt ami 2 évvel szerveződése után kormányképessé tudott válni


Legnépszerűbb a többi párthoz képest, de történelmi mélyponton van. Az emberek kiábrándultak a fideszből is, 2 év múlva ugyan olyan lesz a hangulat, mint 2010-ben imo. Jó úton halad a fidesz ahhoz, hogy '14-ben le legyen váltva imo.
Egyébként meg ha tényleg nem volt ilyen a rendszerváltás óta, akkor hogy lett 2 szocialista kormány egymás után?

This post was edited by tevetava on Oct 24 2012 01:09pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2012 01:09pm
Quote (tevetava @ 24 Oct 2012 21:08)
legnépszerűbb a többi párthoz képest, de történelmi mélyponton van. Az emberek kiábrándultak a fideszből is, 2 év múlva ugyan olyan lesz a hangulat, mint 2010-ben imo. Jó úton halad a fidesz ahhoz, hogy '14-ben le legyen váltva imo.


az a masik kerdes, hogy le lehet majd-e oket egyaltalan valtani :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 24 2012 01:10pm
Quote (tevetava @ Oct 24 2012 08:08pm)
Legnépszerűbb a többi párthoz képest, de történelmi mélyponton van. Az emberek kiábrándultak a fideszből is, 2 év múlva ugyan olyan lesz a hangulat, mint 2010-ben imo. Jó úton halad a fidesz ahhoz, hogy '14-ben le legyen váltva imo.


hát őszintén szólva minimális esélyt látok rá
nem érzem, hogy rendszerváltó hangulat lenne kialakulóban, márpedig ide az kell :D

Quote (tevetava @ Oct 24 2012 08:08pm)

Egyébként meg ha tényleg nem volt ilyen a rendszerváltás óta, akkor hogy lett 2 szocialista kormány egymás után?


az mszp az mszmp utódpártja és alakuló ülése 1989. október 7.-én volt
szal volt pár éve a 94-es választásokig

This post was edited by A122 on Oct 24 2012 01:13pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2012 01:12pm
Quote (A122 @ 24 Oct 2012 21:10)
hát őszintén szólva minimális esélyt látok rá
nem érzem, hogy rendszerváltó hangulat lenne kialakulóban, márpedig ide az kell :D


Ez mondjuk érdekes, én pont azt érzem, hogy egyre inkább rendszerváltó hangulat van.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2012 01:14pm
Quote (A122 @ 24 Oct 2012 21:10)
hát őszintén szólva minimális esélyt látok rá
nem érzem, hogy rendszerváltó hangulat lenne kialakulóban, márpedig ide az kell :D



az mszp az mszmp utódpártja és alakuló ülése 1989. október 7.-én volt
szal volt pár éve a 94-es választásokig


Én a 2002-2010-re gondoltam, de köszi a történelemórát :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 24 2012 01:16pm
Quote (tevetava @ Oct 24 2012 08:14pm)
Én a 2002-2010-re gondoltam, de köszi a történelemórát :D


jó de azt írtam, hogy szerveződése után 2 évvel kormányképessé vált, és ilyen rendszváltás óta nem volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687881468Next
Add Reply New Topic New Poll