Quote (tevetava @ Oct 24 2012 08:08pm)
Legnépszerűbb a többi párthoz képest, de történelmi mélyponton van. Az emberek kiábrándultak a fideszből is, 2 év múlva ugyan olyan lesz a hangulat, mint 2010-ben imo. Jó úton halad a fidesz ahhoz, hogy '14-ben le legyen váltva imo.
hát őszintén szólva minimális esélyt látok rá
nem érzem, hogy rendszerváltó hangulat lenne kialakulóban, márpedig ide az kell

Quote (tevetava @ Oct 24 2012 08:08pm)
Egyébként meg ha tényleg nem volt ilyen a rendszerváltás óta, akkor hogy lett 2 szocialista kormány egymás után?
az mszp az mszmp utódpártja és alakuló ülése 1989. október 7.-én volt
szal volt pár éve a 94-es választásokig
This post was edited by A122 on Oct 24 2012 01:13pm