d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev184858687885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 6 2011 01:23pm
bin
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 01:23pm
Quote (Coolface @ 6 Oct 2011 21:23)
bin


kicsit lemaradtál
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 6 2011 01:25pm
ennyire aluláraztam volna vagy wtf ez az érdeklődés

kb csak egy PÉNZES reakciót vártam :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2011 01:26pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 21:25)
ennyire aluláraztam volna vagy wtf ez az érdeklődés

kb csak egy PÉNZES reakciót vártam :D


7-8k egy ilyen tálca



Btw, nekem is van offer:


"Kell valakinek Mozijegy utalvány? OTP junior számlához kaptam, 1 fő részére, beváltható dec 31-ig, a hét bármely napján beváltás határidejének lejártáig, normál (nem 30-s, nem VIP, nem IMAX) előadásokra. Igényt tart valaki rá? Cinema Citykben használható fel."
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 01:26pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 21:25)
ennyire aluláraztam volna vagy wtf ez az érdeklődés

kb csak egy PÉNZES reakciót vártam :D


amúgy igen, simán adhattad volt 6k körül
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 6 2011 01:27pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 08:26pm)
amúgy igen, simán adhattad volt 6k körül


"Ede változott a szitu"
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 01:28pm
Quote (szabika @ 6 Oct 2011 21:27)
"Ede változott a szitu"


Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 6 2011 01:31pm
Melyik a legszebb magyar szó?Az anya. Mert ha elveszünk belőle egy betűt,és 3mat megváltoztatunk az jön ki, hogy sör ;P
lehet mert fáradt vagyok
de nevettem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 6 2011 01:32pm
Quote (harcikacsa17 @ Oct 6 2011 07:31pm)
Melyik a legszebb magyar szó?Az anya. Mert ha elveszünk belőle egy betűt,és 3mat megváltoztatunk az jön ki, hogy sör ;P
lehet mert fáradt vagyok
de nevettem


vagy leginkább fogyatékos vagy, és azért nevettél.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 6 2011 01:35pm
Quote (sylke @ Oct 6 2011 07:32pm)
vagy leginkább fogyatékos vagy, és azért nevettél.


:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687885001Next
Closed New Topic New Poll