Quote (szabika @ 6 Oct 2011 21:25)
ennyire aluláraztam volna vagy wtf ez az érdeklődés
kb csak egy PÉNZES reakciót vártam

7-8k egy ilyen tálca
Btw, nekem is van offer:
"Kell valakinek Mozijegy utalvány? OTP junior számlához kaptam, 1 fő részére, beváltható dec 31-ig, a hét bármely napján beváltás határidejének lejártáig, normál (nem 30-s, nem VIP, nem IMAX) előadásokra. Igényt tart valaki rá? Cinema Citykben használható fel."