Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2011 10:23)
imádom ezt az érvelést, csak engem ez hol érdekeljen, ha valószínűleg a büdös életben nem fogok vele találkozni? nyilván az alapján ítélem meg, amit itt produkál, érdekes módon az emberek 95%-ával semmi bajom nincs, mert itt is normálisan tudnak viselkedni, akkor ő miért nem képes erre?
pedig én utállak, Bazur!
de azért majorkában egyszer összefuthatunk
This post was edited by ecneB on May 19 2011 04:59am