d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18485868788129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 04:32am
Quote (josheide @ 19 May 2011 10:21)
Nem olyan, élőben sokkal jobban kijön a dolog... az más hogy nem tudja rendesen kifejezni magát itt.


VAGY élőben jobban megy neki a jópofizás meg a seggnyalás és te bedőltél neki
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 04:32am
Quote (beni @ 19 May 2011 07:10)
huh, látom tegnap belendültetek rendesen

ez a beszéd :hug:


érdemes átfutni, epik szpem ment egy darabig :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 04:40am
lol + 30 oldal

mitörtént?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 19 2011 04:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2011 10:23)
imádom ezt az érvelést, csak engem ez hol érdekeljen, ha valószínűleg a büdös életben nem fogok vele találkozni? nyilván az alapján ítélem meg, amit itt produkál, érdekes módon az emberek 95%-ával semmi bajom nincs, mert itt is normálisan tudnak viselkedni, akkor ő miért nem képes erre?


pedig én utállak, Bazur!
de azért majorkában egyszer összefuthatunk

This post was edited by ecneB on May 19 2011 04:59am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 04:52am
Quote (Inakwo @ 19 May 2011 15:40)
lol + 30 oldal

mitörtént?


Postolgattak itt már mindenről.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 04:57am
Quote (josheide @ May 19 2011 09:21am)
Nem olyan, élőben sokkal jobban kijön a dolog... az más hogy nem tudja rendesen kifejezni magát itt.


simán lehet, nem is ellene akarok beszélni, de egyszeri személyes találkozó lehet, hogy nem számít annyit, mint egy pár év minden napos posztolgatás
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2011 05:06am
Szevasztoik, Joe avgyok a helikopter.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 19 2011 05:15am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 May 2011 13:06)
Szevasztoik, Joe avgyok a helikopter.


őőő ez vicces?
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
May 19 2011 05:32am
omg alig 14 h alatt 50 + oldal.... gz ^^
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 19 2011 05:33am
Quote (bitu @ 19 May 2011 13:32)
omg alig 14 h alatt 50 + oldal.... gz ^^


ez régen nem számított kuriózumnak :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788129Next
Closed New Topic New Poll