d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev184858687884303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 7 2011 02:52am
Quote (N4aBz @ 7 May 2011 10:12)
gyere szimattal velem meg kacsával játszani !


ti is feederek vagytok :DDD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 02:54am
Quote (hedgehogsword @ May 7 2011 09:52am)
ti is feederek vagytok :DDD


legalább leolthatsz minket :c
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 02:55am
Quote (hedgehogsword @ 7 May 2011 08:52)
ti is feederek vagytok :DDD


Amikor van egy 6k hp-s cho-m akkor nem vagyok feeder. xd
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 7 2011 02:56am
Quote (Smat @ 7 May 2011 10:55)
Amikor van egy 6k hp-s cho-m akkor nem vagyok feeder. xd


az első 10 killen nagyon sok minden múlik, ha kacsa úgy kezd hogy 0-5, akkor eléggé fail az egész meccs
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 02:58am
Quote (hedgehogsword @ 7 May 2011 08:56)
az első 10 killen nagyon sok minden múlik, ha kacsa úgy kezd hogy 0-5, akkor eléggé fail az egész meccs


True dat, de mostmár rájöttem hogyha egy lanen vagyunk és én tankolok elől neki akkor nem hal meg(olyan sűrűn), bár így is volt 1-2 butasága de np.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 04:42am
Quote (Smat @ May 7 2011 09:58am)
True dat, de mostmár rájöttem hogyha egy lanen vagyunk és én tankolok elől neki akkor nem hal meg(olyan sűrűn), bár így is volt 1-2 butasága de np.


most végre normálisan tankoltál, bár egyszer megbasztalak volna...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 05:29am
Quote (N4aBz @ 7 May 2011 10:42)
most végre normálisan tankoltál, bár egyszer megbasztalak volna...


Lol, a lvl 14 kioktat. xd
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 05:51am
Quote (Smat @ 7 May 2011 12:29)
Lol, a lvl 14 kioktat. xd


Te sem vagy valami sokkal jobb nala, ezt tutira vennem.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 06:03am
Quote (Moonflow @ May 7 2011 12:51pm)
Te sem vagy valami sokkal jobb nala, ezt tutira vennem.


azért tapasztaltabb nálam, én még azért noob vagyok
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 06:09am
Quote (N4aBz @ 7 May 2011 13:03)
azért tapasztaltabb nálam, én még azért noob vagyok


Nem azt mondtam, hogy nem jobb, csak azt, hogy nem sokkal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687884303Next
Add Reply New Topic New Poll