Quote (Oberon_os @ 30 Jun 2010 20:53)
olasz cucc, egész jó, sokkal jobb mint az előző. Még rendesen beállítom, oszt csocsesz. 3.5k volt. Gondolom ilyen baszoothűdejó nyereg meg 10-15k körül van, no, nekem az egész bringa nem volt annyiba.
Lófaszt, amit kopek kap a bringámon Bikeposi+iv nyereg, az is ilyen 3-4k között volt és getszikényelmes volt nekem, simán rövidnaciban is, nem csak a rendes párnázott bicós nadrágban.
Imo a jó nyereg árfüggetlen.
This post was edited by Baleee on Jun 30 2010 01:07pm