d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18485868788410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 30 2010 07:52am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 07:56am
Quote (szabika @ 30 Jun 2010 15:52)
valszeg ugrik a nyári bicósprogram, mert imo nem dolgozok és költözöm haza


Tudtam, hogy fag vagy... :c
Balhé van? :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 30 2010 08:07am
Quote (anyd @ 30 Jun 2010 15:52)
http://e-vestnik.bg/imgs/joint2_eng/Mary001.jpg


noob
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 30 2010 08:15am
Quote (Ad4mz @ Jun 30 2010 03:07pm)
noob


nemszeretek biciklit tekerni :(
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 30 2010 08:40am
Quote (anyd @ Jun 30 2010 02:15pm)
nemszeretek biciklit tekerni :(


én a sorrendre szavazok :)

Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 30 2010 12:40pm
Honnan tudod, hogy zizi bringán van?
Esik az eső.


Btw vettem új nyerget, jónak tűnik.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 30 2010 12:41pm
Quote (anyd @ Jun 30 2010 02:52pm)
http://e-vestnik.bg/imgs/joint2_eng/Mary001.jpg


nem sok az a dohány bele?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 12:51pm
Quote (Oberon_os @ Jun 30 2010 07:40pm)
Honnan tudod, hogy zizi bringán van?
Esik az eső.


Btw vettem új nyerget, jónak tűnik.


Sella Italia vagy semmi
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 30 2010 12:53pm
Quote (szabika @ 30 Jun 2010 19:51)
Sella Italia vagy semmi


olasz cucc, egész jó, sokkal jobb mint az előző. Még rendesen beállítom, oszt csocsesz. 3.5k volt. Gondolom ilyen baszoothűdejó nyereg meg 10-15k körül van, no, nekem az egész bringa nem volt annyiba.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 01:07pm
Quote (Oberon_os @ 30 Jun 2010 20:53)
olasz cucc, egész jó, sokkal jobb mint az előző. Még rendesen beállítom, oszt csocsesz. 3.5k volt. Gondolom ilyen baszoothűdejó nyereg meg 10-15k körül van, no, nekem az egész bringa nem volt annyiba.


Lófaszt, amit kopek kap a bringámon Bikeposi+iv nyereg, az is ilyen 3-4k között volt és getszikényelmes volt nekem, simán rövidnaciban is, nem csak a rendes párnázott bicós nadrágban.

Imo a jó nyereg árfüggetlen.

This post was edited by Baleee on Jun 30 2010 01:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788410Next
Add Reply New Topic New Poll