d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev184858687881141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 27 2011 03:03pm
kertvárosi gettó >>

vagy ez már itt old?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 27 2011 03:05pm
egész jó ez a doktor ház
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 28 2011 07:54am
Quote (BLueRaN @ Nov 27 2011 10:03pm)
kertvárosi gettó >>

vagy ez már itt old?


ez kurvajó : DDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2011 11:06am
misfitset néz valaki?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2011 11:07am
Quote (tevetava @ 28 Nov 2011 18:06)
misfitset néz valaki?


mindenki imádja nekem nem jött be
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 11:07am
Quote (tevetava @ 28 Nov 2011 18:06)
misfitset néz valaki?


első két évadot néztem, igazából nem nyűgözött le annyira, de nem volt jobb dolgom

most tbbt-t nézegetek
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 28 2011 11:21am
dexter uj resze.. hat.. gyenge.. vergyenge
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 28 2011 11:24am
family guy 10 évad
extra nagy csalódás
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2011 11:53am
Quote (Inakwo @ 28 Nov 2011 18:07)
mindenki imádja nekem nem jött be


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 18:07)
első két évadot néztem, igazából nem nyűgözött le annyira, de nem volt jobb dolgom

most tbbt-t nézegetek


eddig 2 részt láttam, és nekem tetszett
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 2 2011 12:24pm
New girl Zooey Deschanellel ... nézi valaki? Most vásárolom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687881141Next
Add Reply New Topic New Poll