Quote (Inakwo @ 28 Nov 2011 18:07)
mindenki imádja nekem nem jött be
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 18:07)
első két évadot néztem, igazából nem nyűgözött le annyira, de nem volt jobb dolgom
most tbbt-t nézegetek
eddig 2 részt láttam, és nekem tetszett