d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18485868788382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 09:37am
Quote (Inakwo @ May 24 2010 03:12pm)
5 milla volt és igen kibaszott jol járt

de itt most spec nem rola van szo és amugy is kivétel erősiti a szabályt vagy wtf


C Ronaldót is 7 milláért vette Fergusont...
De akkor még sem CR9, sem Lúció nem volt felkapva
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 24 2010 09:48am
Quote (Sorvatkutyuska @ 24 May 2010 16:37)
C Ronaldót is 7 milláért vette Fergusont...
De akkor még sem CR9, sem Lúció nem volt felkapva


kötöszködtök? :DDDDDDd

de ronaldot most nyáron már 90 milláért adták el

Benzamat meg 35 milláért és még a válogatot 23 mas keretében sem fér be LOL
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 24 2010 10:28am
Quote (Inakwo @ 24 May 2010 17:48)
kötöszködtök? :DDDDDDd

de ronaldot most nyáron már 90 milláért adták el

Benzamat meg 35 milláért és még a válogatot 23 mas keretében sem fér be LOL


Karim Benzematól egy szép cselt nem láttam amióta a Realban van xD
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
May 24 2010 10:30am
azt nem értem h , hogy fog felállni a barca ! Henry már elment new york-ba , Villa érkezett és még megakarják venni Torrest.
( Ezeknek lesz 5-6 támadójúk :> ) Ki fog padon ülni? IBrahimovic? Messi? Villa? torres? és akokr nem beszéltünk még a PEdro-ról meg Krikic-ről se:S
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 24 2010 10:33am
Quote (perfect_maf @ 24 May 2010 18:30)
azt nem értem h , hogy fog felállni a barca ! Henry már elment new york-ba , Villa érkezett és még megakarják venni Torrest.
( Ezeknek lesz 5-6 támadójúk :> ) Ki fog padon ülni? IBrahimovic? Messi? Villa? torres? és akokr nem beszéltünk még a PEdro-ról meg Krikic-ről se:S


A Barca most Villanak nyalni fogja a seggét és minden meccsen kezdő lesz valszeg az első évben Messi is tuti meg talán Pedro ... Ibra me Krkic kiszorul a kispadra
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
May 24 2010 10:34am
Quote (ZeNoR @ May 24 2010 04:33pm)
A Barca most Villanak nyalni fogja a seggét és minden meccsen kezdő lesz valszeg az első évben Messi is tuti meg talán Pedro ... Ibra me Krkic kiszorul a kispadra


nem hiszem h 1 ibra-t aki löt 21 gólt 1 szezonba ( nem kiemelkedő de 3. lett talán? ) leültetné 1 20 éves gyerek kedvéért..
mellesleg tavaly nem ezért vették meg sztem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 24 2010 10:35am
Quote (ZeNoR @ 24 May 2010 17:28)
Karim Benzematól egy szép cselt nem láttam amióta a Realban van xD


én is igy látom

pedig szerintem elég jo játékosrol van szo

csak szar helyen van a srác :S
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 24 2010 10:38am
Quote (Inakwo @ 24 May 2010 18:35)
én is igy látom

pedig szerintem elég jo játékosrol van szo

csak szar helyen van a srác :S


hát amugy jah... a másik meg a fizetések közti eltérések ..nemis értem hogy valami 6 mio eurot keres évente azért hogy mecccsenként beálljon 20-25 percre ... miközbe Higuain keres évi asszem 1-1.2 millió eurót és minden meccsen játszott és a Góllövőlistán a 2. lett... a fizetések nem reálisak

Quote (perfect_maf @ 24 May 2010 18:34)
nem hiszem h 1 ibra-t aki löt 21 gólt 1 szezonba ( nem kiemelkedő de 3. lett talán? ) leültetné 1 20 éves gyerek kedvéért..
mellesleg tavaly nem ezért vették meg sztem.


Pedro is lött közel 21-et ;) összesítve és csak az év felétől állt be teljesen kezdőbe.. szal imo Ibra a kispadra fog szorulni

This post was edited by ZeNoR on May 24 2010 10:39am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 24 2010 10:39am
Quote (ZeNoR @ 24 May 2010 17:38)
hát amugy jah... a másik meg a fizetések közti eltérések ..nemis értem hogy valami 6 mio eurot keres évente azért hogy mecccsenként beálljon 20-25 percre ... miközbe Higuain keres évi asszem 1-1.2 millió eurót és minden meccsen játszott és a Góllövőlistán a 2. lett... a fizetések nem reálisak


na mindegy

majd jön már a VB

nagyon várom és hajrá spanyolok meg olaszok
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 24 2010 10:40am
Quote (Inakwo @ 24 May 2010 18:39)
na mindegy

majd jön már a VB

nagyon várom és hajrá spanyolok meg olaszok


csak Spanyol here ... ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788382Next
Add Reply New Topic New Poll