Quote (Inakwo @ 24 May 2010 18:35)
én is igy látom
pedig szerintem elég jo játékosrol van szo
csak szar helyen van a srác :S
hát amugy jah... a másik meg a fizetések közti eltérések ..nemis értem hogy valami 6 mio eurot keres évente azért hogy mecccsenként beálljon 20-25 percre ... miközbe Higuain keres évi asszem 1-1.2 millió eurót és minden meccsen játszott és a Góllövőlistán a 2. lett... a fizetések nem reálisak
Quote (perfect_maf @ 24 May 2010 18:34)
nem hiszem h 1 ibra-t aki löt 21 gólt 1 szezonba ( nem kiemelkedő de 3. lett talán? ) leültetné 1 20 éves gyerek kedvéért..
mellesleg tavaly nem ezért vették meg sztem.
Pedro is lött közel 21-et

összesítve és csak az év felétől állt be teljesen kezdőbe.. szal imo Ibra a kispadra fog szorulni
This post was edited by ZeNoR on May 24 2010 10:39am