jsp-n vettem unperm BB-t 440-ért
és eladtam game-ben valami fasz külfödi majomnak, akinek total perf barbarja volt, egy perf grief-ba-ért

:D:D
megjártam már vele vagy 200 gamet, de nem akar eltünni egyelöre

:D:D:D
remélem perm (már ha a többi cucca is perf volt...)