d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev18485868788183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 1 2008 01:45pm
Quote (iFeelAlone @ Wed, Oct 1 2008, 08:38pm)
1 perce esett biggrin.gif

http://i37.tinypic.com/1znr40o.jpg


hülyebot!:DDD
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Oct 1 2008 01:56pm
Quote (iFeelAlone @ Wed, Oct 1 2008, 08:38pm)
1 perce esett biggrin.gif

http://i37.tinypic.com/1znr40o.jpg


shopped.



























ps : gz ^^
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Oct 1 2008 02:26pm
kurva anyad Gabor, donolj.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 1 2008 02:28pm
Gz ifeel, az elég állat cumó ^^

Látom Ani meg Lovag nyomják br-t XD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 1 2008 02:33pm
Quote (iFeelAlone @ Wed, 1 Oct 2008, 21:38)
1 perce esett biggrin.gif



Ejnye ejnye, mindig neked esnek a jó cuccok sad.gif

Gz még1x tongue.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2008 04:54pm
mai 2 első überezésem:
19-19 pala (a játék, amiben csináltam: 2020pala volt :DDD )
20-20 sorc (a játék, amiben csináltam: 2020sorc xDDDDDDDD )
de szerintem a smiter neve miatt van ez smile.gif
wub.gif iFapAlone

This post was edited by Janou on Oct 8 2008 04:55pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2008 05:01pm
Quote (Janou @ Wed, Oct 8 2008, 11:54pm)
mai 2 első überezésem:
19-19 pala (a játék, amiben csináltam: 2020pala volt :DDD )
20-20 sorc (a játék, amiben csináltam: 2020sorc xDDDDDDDD )
de szerintem a smiter neve miatt van ez smile.gif
wub.gif iFapAlone


n1, gz!:)
mék, toljunk egyet
hátha 20/20pala^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2008 05:17pm
Quote (Vismajor @ Thu, 9 Oct 2008, 00:01)
n1, gz!:)
mék, toljunk egyet
hátha 20/20pala^^


kösz a halpot wub.gif
14-17 pala zárásképpen biggrin.gif
Member
Posts: 7,903
Joined: Jan 2 2008
Gold: 12.70
Oct 9 2008 07:18am
jsp-n vettem unperm BB-t 440-ért
és eladtam game-ben valami fasz külfödi majomnak, akinek total perf barbarja volt, egy perf grief-ba-ért biggrin.gif:D:D
megjártam már vele vagy 200 gamet, de nem akar eltünni egyelöre biggrin.gif:D:D:D
remélem perm (már ha a többi cucca is perf volt...)
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Oct 9 2008 07:37am
Quote (Janou @ Wed, Oct 8 2008, 11:54pm)
mai 2 első überezésem:
19-19 pala (a játék, amiben csináltam: 2020pala volt :DDD )
20-20 sorc (a játék, amiben csináltam: 2020sorc xDDDDDDDD )
de szerintem a smiter neve miatt van ez smile.gif
wub.gif iFapAlone


add nekem!
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788183Next
Closed New Topic New Poll