Quote (WarRicsi @ Sat, 17 Jan 2009, 11:44)
milyen színnel lehet még itt jsp-n írni?
szeretnék magamnak kiválasztani egy új színt, ez a listás 7 elég kevés
és a gyerekhadnak sem tetszik
Bármilyennel, ami kijön 16M színből.
Code
[COLOR=RRGGBB] text [/COLOR]
Quote (ElCapitano @ Sun, 18 Jan 2009, 14:42)
A Diablo II JavaScript Parser fórum egy olyan közösség, ahol a tagok nyilvánosan beszélgetnek botokról és a Diablo II-nek a d2jsp program általi egyéb automatizálási lehetőségeiről. A közösség tagjainak be kell tartaniuk néhány egyszerű szabályt, amelyek a rend és a béke fennmaradását szolgálják. Ezek a szabályok alább olvashatók részletesen.
ez a gyakran ismételt kérdésekben van, OMG egy elavult szabály! gyorsan nyitok 6000 topicot a botokról!
Már rég szóltam Lajonak, és ahogy lesz ideje javítja.