d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev18485868788232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 16 2009 10:59am
Quote (vtibor @ Fri, 16 Jan 2009, 17:57)
ha veszek 1 youtube slotot, akkor abban tudom valtoztatni videokat barmikor, ugye?


y ugyan ugy mint ha postolnad [jutub] [/jutub]
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 16 2009 11:13am
Quote (vtibor @ Fri, 16 Jan 2009, 17:57)
ha veszek 1 youtube slotot, akkor abban tudom valtoztatni videokat barmikor, ugye?


Csak be kell tenni a profilodba bbcode-ként. Youtube "slot" csak azt jelenti, hogy hány ilyet jelenít meg videoként. happy.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 16 2009 11:15am
Quote (vtibor @ Fri, Jan 16 2009, 05:57pm)
ha veszek 1 youtube slotot, akkor abban tudom valtoztatni videokat barmikor, ugye?


megbaszlak ha veszel
amugy igen
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 16 2009 05:42pm
Quote (vtibor @ Fri, 16 Jan 2009, 17:57)
ha veszek 1 youtube slotot, akkor abban tudom valtoztatni videokat barmikor, ugye?


persze, de inkább orbot vegyél
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 16 2009 05:46pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, Jan 16 2009, 06:15pm)
megbaszlak ha veszel
amugy igen


én is akarok venni de nem találok jó szamurájos/bushidos videót

lehet hogy nyitok is neki egy topicot
Member
Posts: 93
Joined: Jan 14 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2009 04:44am
milyen színnel lehet még itt jsp-n írni?
szeretnék magamnak kiválasztani egy új színt, ez a listás 7 elég kevés
és a gyerekhadnak sem tetszik
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 17 2009 04:46am
Quote (WarRicsi @ Sat, 17 Jan 2009, 11:44)
milyen színnel lehet még itt jsp-n írni?
szeretnék magamnak kiválasztani egy új színt, ez a listás 7 elég kevés
és a gyerekhadnak sem tetszik


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=5980368&f=120
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Jan 17 2009 07:11am
Quote (Moonflow @ Fri, Jan 16 2009, 01:16pm)
Mert elore latszik rajtad, hogy nem leszel az


LOL! mad.gif wub.gif kösz a támogatást
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 18 2009 07:42am
A Diablo II JavaScript Parser fórum egy olyan közösség, ahol a tagok nyilvánosan beszélgetnek botokról és a Diablo II-nek a d2jsp program általi egyéb automatizálási lehetőségeiről. A közösség tagjainak be kell tartaniuk néhány egyszerű szabályt, amelyek a rend és a béke fennmaradását szolgálják. Ezek a szabályok alább olvashatók részletesen.

ez a gyakran ismételt kérdésekben van, OMG egy elavult szabály! gyorsan nyitok 6000 topicot a botokról!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 18 2009 11:00am
Quote (WarRicsi @ Sat, 17 Jan 2009, 11:44)
milyen színnel lehet még itt jsp-n írni?
szeretnék magamnak kiválasztani egy új színt, ez a listás 7 elég kevés
és a gyerekhadnak sem tetszik


Bármilyennel, ami kijön 16M színből.

Code
[COLOR=RRGGBB] text [/COLOR]


Quote (ElCapitano @ Sun, 18 Jan 2009, 14:42)
A Diablo II JavaScript Parser fórum egy olyan közösség, ahol a tagok nyilvánosan beszélgetnek botokról és a Diablo II-nek a d2jsp program általi egyéb automatizálási lehetőségeiről. A közösség tagjainak be kell tartaniuk néhány egyszerű szabályt, amelyek a rend és a béke fennmaradását szolgálják. Ezek a szabályok alább olvashatók részletesen.

ez a gyakran ismételt kérdésekben van, OMG egy elavult szabály! gyorsan nyitok 6000 topicot a botokról!


Már rég szóltam Lajonak, és ahogy lesz ideje javítja. sleep.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev18485868788232Next
Closed New Topic New Poll