d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18488498508518522724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 4 2012 04:22am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Feb 2012 11:20)
jó, csak mert ez egy baromság amit írtál.


Jabocs, GM zerg szinten vagy ? Ha igen akkor lenne értelme az állításodnak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 4 2012 04:27am
Quote (NerfHydraDPS @ 4 Feb 2012 11:22)
Jabocs, GM zerg szinten vagy ? Ha igen akkor lenne értelme az állításodnak


szerintem nem a gm zerged mondta a baromságokat amiket te leírtál
mert nem a build orderre mondtam.
amit egyébként nem valami nehéz hardcounterelni.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 4 2012 04:31am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Feb 2012 11:27)
szerintem nem a gm zerged mondta a baromságokat amiket te leírtál
mert nem a build orderre mondtam.
amit egyébként nem valami nehéz hardcounterelni.


De még mindig nehezebb, mint a standardot. + visszanézheted akár syz streamjét vagy day9 zenio vs nani pár nappal ezelőtti adását ahol a hydra védelmet mutatja be
btw:
http://hu.twitch.tv/eg%5Fidra

This post was edited by NerfHydraDPS on Feb 4 2012 04:34am
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 4 2012 05:59am
Quote (NerfHydraDPS @ Feb 4 2012 03:02am)
ZvP:

syz [top25-50gm zerg] módra 2base+macro hatch ling baneling az early push ellen, utána muta, (mellette meg hydra den ha sokgatet tolna)

kis harass és multitaskkal verhető a protoss, lategame előtt tanácsos befejezni a meccset, főleg a ling+bane+upgradere kihangsúlyozva (10-15muta leginkább harass) -- > pont ezért fog stalkerre és max stormra menni vakon

fapfapfap epic, próbát megér mindenkinek aki unja a standardot


Ling Bane az tényleg működik, de akkor sok 2 oldali támadás kell: nydus mainbe és ling attack az expora. Amúgy ezt csinálja a Spanishiwa is.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:07am
Quote (NerfHydraDPS @ 4 Feb 2012 11:31)
De még mindig nehezebb, mint a standardot. + visszanézheted akár syz streamjét vagy day9 zenio vs nani pár nappal ezelőtti adását ahol a hydra védelmet mutatja be
btw:
http://hu.twitch.tv/egidra


Egy starcraft nevet, és egy karakter kódot vagy egy realid-t tudsz adni?

This post was edited by tevetava on Feb 4 2012 06:07am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 4 2012 06:07am
Quote (SaRGe77 @ 4 Feb 2012 12:59)
Ling Bane az tényleg működik, de akkor sok 2 oldali támadás kell: nydus mainbe és ling attack az expora. Amúgy ezt csinálja a Spanishiwa is.


És most IdrA is koreai grandmasterben amit láttam 2/2 zvp win
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:08am
Quote (NerfHydraDPS @ 4 Feb 2012 13:07)
És most IdrA is koreai grandmasterben amit láttam 2/2 zvp win


Quote (tevetava @ 4 Feb 2012 13:07)
Egy starcraft nevet, és egy karakter kódot vagy egy realid-t tudsz adni?


Please correct the following errors:
You must enter a message.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 4 2012 06:12am
Quote (tevetava @ 4 Feb 2012 13:08)
Please correct the following errors:
You must enter a message.


relax pü
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 4 2012 05:57pm

hmm, szerintem ez eléggé alátámasztja azt amiről én hónapokig pofáztam.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 5 2012 03:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Feb 2012 00:57)
http://i.imgur.com/8Wfcc.png
hmm, szerintem ez eléggé alátámasztja azt amiről én hónapokig pofáztam.


Egyrészt ez honnan van, milyen ligákból összerakva?
Másrészt meg ettől még nem up a terran, csak te még mindig nem tudsz vele olyan szinten játszani, hogy kihasználd a benne rejlő lehetőségeket.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18488498508518522724Next
Add Reply New Topic New Poll