d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18468478488498502724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2012 09:29am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2012 15:59)
random teamben megyek, szóval gondoskodom magamról...


szerintem tomi is random teamezik és ezért panaszkodik a retardált csapattársairól
arranged teamnél nem hiszem, hogy ilyen előfordulna.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 31 2012 09:29am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2012 10:40am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2012 16:59)
random teamben megyek, szóval gondoskodom magamról...


Igen én is és pont ezért kapom a magadfajtákat.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2012 10:41am
Quote (josheide @ 31 Jan 2012 17:40)
Igen én is és pont ezért kapom a magadfajtákat.


bántod:c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2012 11:46am
Quote (josheide @ 31 Jan 2012 17:40)
Igen én is és pont ezért kapom a magadfajtákat.


bocsánat, hogy merek játszani egy játékkal aminek te vagy az istene. Mióta lettél egy ekkora bunkó fasz?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2012 11:58am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 31 2012 06:46pm)
bocsánat, hogy merek játszani egy játékkal aminek te vagy az istene. Mióta lettél egy ekkora bunkó fasz?


:D

vki game?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2012 12:49pm
Quote (Fej @ 31 Jan 2012 18:58)
:D

vki game?


énénénén
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2012 05:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Feb 2012 12:54)


Erról jut eszembe,nem követem az sc2 scenet de van olyan magyar akinek vannak nemzetközi eredményei?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 1 2012 05:57am
Quote (Rawen @ 1 Feb 2012 12:56)
Erról jut eszembe,nem követem az sc2 scenet de van olyan magyar akinek vannak nemzetközi eredményei?


van pár grandmaster, de így nagyobb versenyeken még nem volt senki, lévén, hogy nincs nagyon szponzoruk, meg nincsen gsl szinten egyikük sem (pont ezért)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 1 2012 06:03am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 1 2012 12:57pm)
van pár grandmaster, de így nagyobb versenyeken még nem volt senki, lévén, hogy nincs nagyon szponzoruk, meg nincsen gsl szinten egyikük sem (pont ezért)


hanyan vannak gmben? en csak egyrol tudok
Go Back To Magyar Topic List
Prev18468478488498502724Next
Add Reply New Topic New Poll