Quote (Rawen @ 1 Feb 2012 12:56)
Erról jut eszembe,nem követem az sc2 scenet de van olyan magyar akinek vannak nemzetközi eredményei?
van pár grandmaster, de így nagyobb versenyeken még nem volt senki, lévén, hogy nincs nagyon szponzoruk, meg nincsen gsl szinten egyikük sem (pont ezért)