d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18458468478488492724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 30 2012 06:32am
hat itt meg mi tortent
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2012 06:33am
Quote (tevetava @ 29 Jan 2012 22:54)
akkor bizony totally worth it


Látom megkaptad :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2012 05:07pm
eddig 15 win zsinórban és platina-gold vegyes ellenfeleket kapok :D

Meg eddig elég jól álltam az összesítésekben is, rendre első vagyok.
Azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet költök technologyre, de jóval többet az armyra, mint az ellenfeleim..

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 30 2012 05:14pm
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2012 05:16am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 31 2012 12:07am)
eddig 15 win zsinórban és platina-gold vegyes ellenfeleket kapok :D

Meg eddig elég jól álltam az összesítésekben is, rendre első vagyok.
Azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet költök technologyre, de jóval többet az armyra, mint az ellenfeleim..


Day9 tanácsa platináig, vagy diamondig: Csinálj scv-t, supply depot és sok egységet.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2012 06:21am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2012 01:07)
eddig 15 win zsinórban és platina-gold vegyes ellenfeleket kapok :D

Meg eddig elég jól álltam az összesítésekben is, rendre első vagyok.
Azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet költök technologyre, de jóval többet az armyra, mint az ellenfeleim..


1v1 ?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2012 07:35am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2012 00:07)
eddig 15 win zsinórban és platina-gold vegyes ellenfeleket kapok :D

Meg eddig elég jól álltam az összesítésekben is, rendre első vagyok.
Azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet költök technologyre, de jóval többet az armyra, mint az ellenfeleim..


random team?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2012 07:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2012 14:35)
random team?


igen.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2012 08:19am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2012 15:36)
igen.


ja hogy team

istenem de utálom a bronzosokat akik valahogy felkerülnek platina - diamondig és 3v3ban ők baszogatnak engem hogy miért nem volt overseerem a bázisuk felett mikor bekapnak egy dt rusht vagy vmit.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2012 08:34am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2012 14:36)
igen.


nem tudom, hogy miért nem 1v1-ezel inkább
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2012 08:59am
Quote (josheide @ 31 Jan 2012 15:19)
ja hogy team

istenem de utálom a bronzosokat akik valahogy felkerülnek platina - diamondig és 3v3ban ők baszogatnak engem hogy miért nem volt overseerem a bázisuk felett mikor bekapnak egy dt rusht vagy vmit.


random teamben megyek, szóval gondoskodom magamról...
Go Back To Magyar Topic List
Prev18458468478488492724Next
Add Reply New Topic New Poll