d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18428438448458462724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2012 04:22am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jan 2012 11:11)
unalmas, hogy minden nap van egy preferált faj, és 10ből 7szer ugyanazt adja randomon...


vouch
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2012 05:35am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 28 2012 05:38am
Quote (Fej @ 28 Jan 2012 13:35)
http://i.imgur.com/YWnCb.jpg


so true
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2012 05:41am
Quote (Fej @ 28 Jan 2012 12:35)
http://i.imgur.com/YWnCb.jpg


tru dat : D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2012 07:43am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Jan 2012 12:41)
tru dat : D


amúgy pvpről jut eszembe
általában csak az európaiakat látom expelni, a koreaiak addig játszanak, amíg teljesen nem szaturált a mainjük, utána distance mining 400 mineralig, és csak azután raknak le egy expet :D
nem véletlen, hogy túl kockázatos expelni pvpben, szerintem te se fáradj vele
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2012 09:18am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2012 09:32am
Quote (tevetava @ 28 Jan 2012 16:18)
http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/027/f/f/timing_by_dewtacular-d4nt58z.png


nevettem :D:D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2012 10:47am
Quote (tevetava @ 28 Jan 2012 14:43)
amúgy pvpről jut eszembe
általában csak az európaiakat látom expelni, a koreaiak addig játszanak, amíg teljesen nem szaturált a mainjük, utána distance mining 400 mineralig, és csak azután raknak le egy expet :D
nem véletlen, hogy túl kockázatos expelni pvpben, szerintem te se fáradj vele


az európaiaknak nagyobb a faszuk, ez azért van.
egyébként ritkán szoktam expelni, csak akkor ha látom hogy arra megy hogy 4gatet counterelje, mert akkor úgysem fog egy darabig támadni
egyébként meg általában akkor szoktam expelni amikor megyek támadni.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 28 2012 10:48am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 28 2012 01:18pm
Végre megcsináltam a Real id-t úgyhogy ha gondoljátok vegyetek fel újra :) igor92@freemail.hu vagy írjátok le és én felveszlek titeket :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18428438448458462724Next
Add Reply New Topic New Poll