Quote (tevetava @ 28 Jan 2012 14:43)
amúgy pvpről jut eszembe
általában csak az európaiakat látom expelni, a koreaiak addig játszanak, amíg teljesen nem szaturált a mainjük, utána distance mining 400 mineralig, és csak azután raknak le egy expet

nem véletlen, hogy túl kockázatos expelni pvpben, szerintem te se fáradj vele
az európaiaknak nagyobb a faszuk, ez azért van.
egyébként ritkán szoktam expelni, csak akkor ha látom hogy arra megy hogy 4gatet counterelje, mert akkor úgysem fog egy darabig támadni
egyébként meg általában akkor szoktam expelni amikor megyek támadni.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 28 2012 10:48am