d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18418428438448452724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 27 2012 09:10am
Quote (lMaD @ 27 Jan 2012 16:01)
és utána mit szoktál? +2 rax mintha protoss ellen mennél?


attól függ, hogy mechelek vagy biozok
ha biozok akkor + 4 rax meg egy reactor starport medivaceknek
az 5 raxból meg 3 techlabos 2 reactoros
a techlabosokból lehetőség szerint csak maraudert kell nyomatni^^
ha mech akkor meg 3 factory / base

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 27 2012 09:11am
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 27 2012 05:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 27 2012 04:10pm)
attól függ, hogy mechelek vagy biozok
ha biozok akkor + 4 rax meg egy reactor starport medivaceknek
az 5 raxból meg 3 techlabos 2 reactoros
a techlabosokból lehetőség szerint csak maraudert kell nyomatni^^
ha mech akkor meg 3 factory / base


értem köszi, ameddig veled meg fejjel nem keztem el játszani csak úgy random( ami jött), build order nélkül nyomtam, mostmár próbálok minden faj ellen egy jól beváltat begyakorolni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 27 2012 05:03pm
Quote (lMaD @ 28 Jan 2012 00:02)
értem köszi, ameddig veled meg fejjel nem keztem el játszani csak úgy random( ami jött), build order nélkül nyomtam, mostmár próbálok minden faj ellen egy jól beváltat begyakorolni


én sem kötöttem soha az életben konkrétan build orderhez a dolgaimat
1-2 alap dolog hogy 10 supply 12 rax 13 gáz vagy 22-nél duplagáz ha expelek meg ilyesmik, magától jön általában.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2012 03:07am
olyan jót játszottam tegnap éjjel, úgy gamelnék most ha nem kéne az irodában rohadnom :/

na mind1, majd este kockulok ájulásig
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 28 2012 03:19am
Quote (Fej @ Jan 28 2012 10:07am)
olyan jót játszottam tegnap éjjel, úgy gamelnék most ha nem kéne az irodában rohadnom :/

na mind1, majd este kockulok ájulásig


mikortól leszel gyakorlásra fogható állapotban?^^
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2012 03:41am
Quote (lMaD @ Jan 28 2012 10:19am)
mikortól leszel gyakorlásra fogható állapotban?^^


szerintem 5-6, lennék már ott...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 28 2012 03:53am
Quote (Fej @ 28 Jan 2012 11:41)
szerintem 5-6, lennék már ott...


Nézném!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2012 04:08am
szomorú, hogy ennyi pvp-t kapok, kicsit unalmas: d
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 28 2012 04:11am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Jan 2012 11:08)
szomorú, hogy ennyi pvp-t kapok, kicsit unalmas: d


unalmas, hogy minden nap van egy preferált faj, és 10ből 7szer ugyanazt adja randomon...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 28 2012 04:12am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jan 2012 12:11)
unalmas, hogy minden nap van egy preferált faj, és 10ből 7szer ugyanazt adja randomon...


Játszhatnánk valamikor.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18418428438448452724Next
Add Reply New Topic New Poll