Quote (tevetava @ 26 Jan 2012 18:28)
de a szovjetunio létezik még azért, ugye???
szerintem már az sem
HÁT HONNAN LESZ ÍGY SZTÁLINCIGINK
egyébként majd estefelé jöhetne valaki gyakorolni
pl tevetava játszhatna terrannal, mert azt kapok ladderen a legkevesebbet, és utoljára eléggé megvertek:(