d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18398408418428432724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Jan 26 2012 10:12am
Quote (josheide @ Jan 26 2012 04:48pm)
Ja és nincs többé berlini fal.


De a Télapó azért létezik, ugye?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2012 11:21am
Quote (josheide @ 26 Jan 2012 16:48)
Ja és nincs többé berlini fal.


baszki, nemár...
pedig még el akartam menni megnézni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2012 11:28am
Quote (josheide @ 26 Jan 2012 16:48)
Ja és nincs többé berlini fal.


de a szovjetunio létezik még azért, ugye???
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2012 11:31am
Quote (tevetava @ 26 Jan 2012 18:28)
de a szovjetunio létezik még azért, ugye???


szerintem már az sem
HÁT HONNAN LESZ ÍGY SZTÁLINCIGINK
egyébként majd estefelé jöhetne valaki gyakorolni
pl tevetava játszhatna terrannal, mert azt kapok ladderen a legkevesebbet, és utoljára eléggé megvertek:(
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2012 11:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Jan 2012 18:31)
szerintem már az sem
HÁT HONNAN LESZ ÍGY SZTÁLINCIGINK
egyébként majd estefelé jöhetne valaki gyakorolni
pl tevetava játszhatna terrannal, mert azt kapok ladderen a legkevesebbet, és utoljára eléggé megvertek:(


abból nem sülne ki semmi jó :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2012 11:54am
Quote (tevetava @ 26 Jan 2012 18:41)
abból nem sülne ki semmi jó :D


de legalább gyakorolhatnék : D
mindig geci későn hozok ht-kat...:c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 26 2012 01:28pm
Hihetetlen de képtelen vagyok nyerni.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 26 2012 03:41pm
Quote (josheide @ 26 Jan 2012 20:28)
Hihetetlen de képtelen vagyok nyerni.


mostanaba ritkan jatszok ( van 20 meccsem ebben a szezonban ) de nehezen hiszem el h master vagyok ugy jatszok.. terran ellen teljesen szétesett a gamem, zvz meg kb eselytelen :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 26 2012 03:42pm
Quote (qkatz @ 26 Jan 2012 23:41)
mostanaba ritkan jatszok ( van 20 meccsem ebben a szezonban ) de nehezen hiszem el h master vagyok ugy jatszok.. terran ellen teljesen szétesett a gamem, zvz meg kb eselytelen :D


Jó lenne valamiféle rendszeres edzés, mert szeretnék eljutni én is mastersig de perpill olyan reménytelennek érzem magam.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 26 2012 05:51pm
9-es winstreakem van :D kurvajó :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18398408418428432724Next
Add Reply New Topic New Poll