Lázár János kicsit több mint 24 órával ezelőtt még azt mondta a Kormányinfón: a kormány azt akarja, hogy a nép döntsön a olimpia sorsáról – az lesz, amit az emberek akarnak a népszavazáson. "A miniszterelnök egy nagyon-nagyon bátor ember, nem szokott megfutamodni semmitől", jelentette ki Lázár.
hehehehehehe