d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18384858687172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 21 2016 11:36am
Works at élet
Went to Az Élet Iskolája ahol Isten a tanér
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 21 2016 11:37am
Quote (Nerz8_Returned @ 21 Sep 2016 18:36)
Works at élet
Went to Az Élet Iskolája ahol Isten a tanér




te+en
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 21 2016 11:41am
Quote
Guten Tag Herr Kovacs

Ihr spannendes Linkedin-Profil ist mir aufgrund Ihrer Erfahrung im Web-Bereich aufgefallen. Sind Sie an einer neuen beruflichen Herausforderung interessiert?
Für unseren Kunden in Zürich suche ich derzeit einen Fronend und einen Backend Entwickler. Ihrem Profil entnehme ich, dass Sie eventuell ein interessanter Kandidat sein könnten. Gerne gebe ich Ihnen in einem Telefongespräch weitere Details zum Unternehmen/ Position bekannt. Über eine kurze Antwort von Ihnen würde ich mich sehr freuen.


ti mire vittetek ma?
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 21 2016 11:44am
Quote (GoreKnight9 @ Sep 21 2016 06:37pm)


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2016 11:53am
Quote (rapiddani @ Sep 21 2016 05:26pm)
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley

természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök


pont olyan embernek írtad le, mint amilyennek elképzeltem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 21 2016 11:59am
Quote (llllllllllll @ 21 Sep 2016 19:53)
pont olyan embernek írtad le, mint amilyennek elképzeltem


this
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 21 2016 12:10pm
Quote (Anarkin @ Sep 21 2016 05:43pm)
jovohettol megyek 6 hónapos management es leadership trainingre

soon jarabek


mit basztal el hogy igy lefokoznak
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 21 2016 12:39pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 21 Sep 2016 19:28)
leírnád mit dolgozol? mire vitted? egy senki vagy a munkahelyeden?
kiváncsi vagyok ugathatsz-e....


r3kt
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 21 2016 01:30pm
Quote (llllllllllll @ Sep 21 2016 07:53pm)
pont olyan embernek írtad le, mint amilyennek elképzeltem


számból vetted ki a szót
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 21 2016 09:02pm
Quote (rapiddani @ 21 Sep 2016 19:26)
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley

természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök


4 év alatt az emberek fejlődnek...
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687172Next
Add Reply New Topic New Poll