Quote (rapiddani @ Sep 21 2016 05:26pm)
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley
természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök
pont olyan embernek írtad le, mint amilyennek elképzeltem