Quote (anyd @ Jul 29 2014 09:52am)
a probléma az hogy senkinek se felelsz meg, senki nem kiváncsi a vergődésre amit generálsz
de azért fejtet, gürkét meg az összes többit aki folyamatos szurkálódással kipattintja ezeket a több oldalas szarokat ofc nem basztatjátok meg nem közösítitek ki
holott gürkén néha színtisztán látszik, hogy csak azért böfög/fingik oda, hogy ez legyen belőle
és akkor ez neki a vicc
vaneket meg azért kezdtétek basztatni mert szarok a viccei
mert, gürke viccei nem azok?!
inb4 de őt már ismerjük élőben és így szeretjük etc
ja jo akkor zárassátok be a fórumot ide más már ne jöjjön .. olyan úgyse jön aki tökéletes és mindenkinek megfelel ... vmi fasz (nagyon poénosan, csak úgy) úgyis elküldi a faszba és akkor annak kéne normálisnak lennie, hogy csak nevet rajta az ide érkező és egyből érti a poént
ok