d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18384858687105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 29 2014 03:51am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 10:46)
azon kívül, hogy mostanában bma-val meg gürkével flamelek nem hinném, hogy bármikor ártottam volna a fórumnak

fej meg az a 3-4 másik azóta mocskolódóan viselkednek, amióta idejöttem, miért én nézzek magamba, mikor nem én viselkedek paraszt módon, hanem ők?


Lurkolj tobbet, postolj kevesebbet, engedd el a serteseket ha meg igyis kapnal...

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 03:52am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 09:49am)
valóban nem ártottál a fórumonak, végülis a 2000 postodból 1800 xD, a többi meg ott leszek, érdekes. ezek mind építő jellegű hozzászólások
észre kéne venni, hogy ha már azok az emberek akiket te becsülsz a forumról (josheide) is szóváteszik, hogy magadba kéne nézni, akkor lehet, hogy nem mindenki más a hülye


vanek basztatásával próbálod visszaszerezni az elveszett renomédat?!
gg
smat se csinálná jobban
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 03:52am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 10:42am)
nem hinném, hogy egy ilyen fej szintű embernek kellene megfelelnem, aki egész nap csak fröcsög


a probléma az hogy senkinek se felelsz meg, senki nem kiváncsi a vergődésre amit generálsz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:54am
Quote (josheide @ Jul 29 2014 10:51am)
Lurkolj tobbet, postolj kevesebbet, engedd el a serteseket ha meg igyis kapnal...


ez a csicskagyerek hozzáállás nálam pont nem működik

ezért is vannak úgy felháborodva a haverjaid, és ezért provokálnak, hátha egyszer majd lesüllyedek a tapló szintjükre

viszont azt is érdemes lenne megnézni, hogy néhány direkt kötekedő postomtól eltekintve én csak visszaütöm a labdát, szóval fordítsuk meg a dolgot, és a haverjaid fogják szépen vissza magukat, ha nem kezdik a flamet én sem folytatom

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 03:55am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 03:54am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 11:51)
küldök neked 5 fg-t nyugodtan kilistázhatod a postjaimat, szerintem 50-nél több csak xD-t nem fogsz találni

semmivel sem fórumozok értelmetlenebbül, mint ti, csak te nem veszitek észre magatokat


persze, majd nyilván én fogom keresgélni a postjaidat, te is jól tudod, hogy milyen voltál mikor idejöttél
arról meg, hogy "dehát volt normális postom is, csak lehurrogtak" - szerinted olyan mélyrepülésből, mint amit levágtál az első 3 hónapodban, majd nyilván érdeklődve és jóindulatúan fogjuk olvasgatni a normális postjaidat is
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:55am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 10:54am)
persze, majd nyilván én fogom keresgélni a postjaidat, te is jól tudod, hogy milyen voltál mikor idejöttél
arról meg, hogy "dehát volt normális postom is, csak lehurrogtak" - szerinted olyan mélyrepülésből, mint amit levágtál az első 3 hónapodban, majd nyilván érdeklődve és jóindulatúan fogjuk olvasgatni a normális postjaidat is


ha nem veszed a fáradtságot hogy utánajárj, akkor felesleges valótlan dolgokat állítanod

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 03:55am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 03:56am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 09:52am)
a probléma az hogy senkinek se felelsz meg, senki nem kiváncsi a vergődésre amit generálsz


de azért fejtet, gürkét meg az összes többit aki folyamatos szurkálódással kipattintja ezeket a több oldalas szarokat ofc nem basztatjátok meg nem közösítitek ki
holott gürkén néha színtisztán látszik, hogy csak azért böfög/fingik oda, hogy ez legyen belőle
és akkor ez neki a vicc

vaneket meg azért kezdtétek basztatni mert szarok a viccei
mert, gürke viccei nem azok?!

inb4 de őt már ismerjük élőben és így szeretjük etc
ja jo akkor zárassátok be a fórumot ide más már ne jöjjön .. olyan úgyse jön aki tökéletes és mindenkinek megfelel ... vmi fasz (nagyon poénosan, csak úgy) úgyis elküldi a faszba és akkor annak kéne normálisnak lennie, hogy csak nevet rajta az ide érkező és egyből érti a poént
ok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 03:56am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 11:54)
ez a csicskagyerek hozzáállás nálam pont nem működik

ezért is vannak úgy felháborodva a haverjaid, és ezért provokálnak, hátha egyszer majd lesüllyedek a tapló szintjükre

viszont azt is érdemes lenne megnézni, hogy néhány direkt kötekedő postomtól eltekintve én csak visszaütöm a labdát, szóval fordítsuk meg a dolgot, és a haverjaid fogják szépen vissza magukat, ha nem kezdik a flamet én sem folytatom


normális beilleszkedés -> csicskagyerek leszel
ezért inkább vergődsz
úgyhogy az egyetlen ember aki szóba áll veled az seene

igen jó trade volt vanek barátom!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:57am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 10:52am)
a probléma az hogy senkinek se felelsz meg, senki nem kiváncsi a vergődésre amit generálsz


ezeket a mély bölcsességeket gürge barátodnak is elmondhatnád, érdekes, hogy az ő postjait nem veszed észre :zzz:

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 04:01am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 04:00am
sosem értettem, hogy az ilyen elfogadni képtelen csőlátású birka emberek miért nem privát fórumon szórakoznak...

ja, azért nem, mert akkor nem lenne kibe belekötni...

én kérek elnézést :zzz:
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687105Next
Add Reply New Topic New Poll