Quote (rapiddani @ Dec 24 2013 05:43pm)
én silver elitebe vagyok 19gém óta, tök8 hogy 10-0 végzek vagy 0-10el kb
hát többször kéne 10-0ba végezni
az a baj, hogyha nem mixelsz erős rankosokkal, akkor csak veled egyenrangúakat rak be ellennek, azokért meg nem kapsz sok pontot
ha pl silver elite vagy akkor egy silver elitért kapsz 5 pontot, egy alacsonyabbáért kevesebbbet, egy master guardian eliteért 10et,e gy global elitért meg 50et
csak master guardiannal vagy global elittel biztos nemd ob össze, ha a csapattársaid is hasonló rankosok mint te
így meg nagoyn lassú és nehéz feljebb kerülni
Én fahrival emg anival mixeltem 3-4et az elején, és mivel ott is lőttem frageket berakott master guardian elitebe