d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18384858687614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2013 10:42am
Quote (rapiddani @ Dec 24 2013 05:38pm)
nemakarom fényezni magam, de 30-12
http://4.ii.gl/aWhR39.png
mondjuk ilyenkor elszomorodok


Én meg nem értem a rank cuccot
Anit istenért sem volt hajlandó feldobni legendásba, de 2 loss után visszarakta elitebe
Engem meg pakolgat ide-oda állandóan
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 24 2013 10:43am
Quote (Vismajor @ Dec 24 2013 04:42pm)
Én meg nem értem a rank cuccot
Anit istenért sem volt hajlandó feldobni legendásba, de 2 loss után visszarakta elitebe
Engem meg pakolgat ide-oda állandóan


én silver elitebe vagyok 19gém óta, tök8 hogy 10-0 végzek vagy 0-10el kb
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2013 10:49am
Quote (rapiddani @ Dec 24 2013 05:43pm)
én silver elitebe vagyok 19gém óta, tök8 hogy 10-0 végzek vagy 0-10el kb


hát többször kéne 10-0ba végezni
az a baj, hogyha nem mixelsz erős rankosokkal, akkor csak veled egyenrangúakat rak be ellennek, azokért meg nem kapsz sok pontot
ha pl silver elite vagy akkor egy silver elitért kapsz 5 pontot, egy alacsonyabbáért kevesebbbet, egy master guardian eliteért 10et,e gy global elitért meg 50et
csak master guardiannal vagy global elittel biztos nemd ob össze, ha a csapattársaid is hasonló rankosok mint te
így meg nagoyn lassú és nehéz feljebb kerülni

Én fahrival emg anival mixeltem 3-4et az elején, és mivel ott is lőttem frageket berakott master guardian elitebe
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 24 2013 11:25am
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2013 18:49)
hát többször kéne 10-0ba végezni
az a baj, hogyha nem mixelsz erős rankosokkal, akkor csak veled egyenrangúakat rak be ellennek, azokért meg nem kapsz sok pontot
ha pl silver elite vagy akkor egy silver elitért kapsz 5 pontot, egy alacsonyabbáért kevesebbbet, egy master guardian eliteért 10et,e gy global elitért meg 50et
csak master guardiannal vagy global elittel biztos nemd ob össze, ha a csapattársaid is hasonló rankosok mint te
így meg nagoyn lassú és nehéz feljebb kerülni

Én fahrival emg anival mixeltem 3-4et az elején, és mivel ott is lőttem frageket berakott master guardian elitebe


ez volt a baj nekem is, veletek játszottam lebaszott a fenébe mert amikor a low lelő 1000000 pontot levon tőlem

elmúlt 2 napban elég sokat játszottam egyedül, de már megint adja a master és legendás enemyket, kilátásban van imo a rankup
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2013 03:56pm
kezd unalmas lenni ez a matchmaking randomokkal
minden kurva waron ugyanaz: kiszopunk mondjuk az első öt körben és onnantól mindenki csak balfaszkodik, kiszopunk 13-2, 14-1, 12-3 ilyesmi
köv oldalt lehozzuk az első kört és COME ON GUYS WE CAN DO IT és lehozunk zsinórban 9-10 kört meg szétlőjjük az ellent és vagy 15-15 vagy kikapunk 16-14 vagy nyerünk 16-14 ilyesmik

Ez egy ideig izgalmas és vicces volt de mostmár kurva unalmas
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 24 2013 04:13pm
neztem h milyen jol megy a jatek aztan rajottem hogy botok ellen jatszok
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 24 2013 06:46pm
5 euro, szerintem holnap meg is ajándékozom velem magam pluszba
/e: 1.6 ról lehet, hogy nagy váltás lesz :o

This post was edited by jspogmg on Dec 24 2013 06:46pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 24 2013 06:46pm
awp 1v4


Damage Given to "V1king" - 110 in 1 hit
Damage Given to "tak0yaki" - 138 in 1 hit
Damage Given to "dxmad" - 109 in 1 hit
Damage Given to "xuru" - 137 in 1 hit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2013 08:21pm
Bazdmeg, ez a rank system hogy a faszban müködik? A büdös kurva anyját
Master guardian II vagyok
az én csapatomból a 2. és 3.nak volt rankja, két csillag kék plecsnin

MÁS CSAPATNÁL LEGLOWABB RANK A MASTER GUARDIAN II



ja és az 5 nevű gyereket kiröhögtem gecibe mert low volt(ami nem baj, de akkor tökömet keres itt...na mindegy) erre utolsó két körben letkzott azt orditozva h fuck you russian
okj

This post was edited by Vismajor on Dec 24 2013 08:24pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 24 2013 10:28pm
Quote (Vismajor @ Dec 25 2013 04:21am)
Bazdmeg, ez a rank system hogy a faszban müködik? A büdös kurva anyját
Master guardian II vagyok
az én csapatomból a 2. és 3.nak volt rankja, két csillag kék plecsnin

MÁS CSAPATNÁL LEGLOWABB RANK A MASTER GUARDIAN II
http://3.ii.gl/gMz00N.png


ja és az 5 nevű gyereket kiröhögtem gecibe mert low volt(ami nem baj, de akkor tökömet keres itt...na mindegy) erre utolsó két körben letkzott azt orditozva h fuck you russian
okj


Nem is tudom epp ki mondta tsen
"vismajor a cs topikban olyan, mint barki a lol topikban"

Megvettem en is a gamet csakhogy 2 dota kozott szecciadit hallgathassam kikapcsolodaskent

Regen emlekszem meg jatszottam barat vissel xd meg a baratnojevel, nem a mostanival, akkor meg magyar volt a szentem

Ma jatszottam is kettot, mindkettoben negativ k/dm volt, ede azert valahogy mindkettot megnyertuk xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687614Next
Add Reply New Topic New Poll