d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev183848586873310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 7 2013 11:48am
Quote (TouchCow @ Mar 7 2013 05:43pm)
inb4 patrik sír, hogy lehalt a karia


nem halt le
de tsen csak ennyit lehetett hallani: bazdmeg, BAZDMEG BAZDMEG és offline lett : D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 11:49am
Majd csinaltat megint maganak sok k fg-ert meg vesz ra cuccokat megtobbert. xd
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 7 2013 11:50am
chariya

I'm late :c

This post was edited by Sup3RN0Va on Mar 7 2013 11:50am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 7 2013 11:55am
jövöhéttöl turbo mode is lesz eventben

Turbo: Monsters move, attack and cast 60% faster.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 7 2013 11:57am
visszaolvastam az utóbbi sok oldalt, és az tűnt fel, hogy sylt nem láttam sírni
ennyire jó ez a játék, hogy még syl se sír állandóan?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 11:57am
Quote (sylke @ 7 Mar 2013 19:55)
jövöhéttöl turbo mode is lesz eventben

Turbo: Monsters move, attack and cast 60% faster.


Es tobb pont jar a kulonbozo 'questekert'?
Szal first clean, meg lvlek, etc.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 7 2013 11:58am
Quote (TouchCow @ Mar 7 2013 05:57pm)
visszaolvastam az utóbbi sok oldalt, és az tűnt fel, hogy sylt nem láttam sírni
ennyire jó ez a játék, hogy még syl se sír állandóan?


ja
durva mi? :D

Quote (Baleee @ Mar 7 2013 05:57pm)
Es tobb pont jar a kulonbozo 'questekert'?
Szal first clean, meg lvlek, etc.


nemtudom, azt még nem lehet megnézni

This post was edited by sylke on Mar 7 2013 11:58am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 7 2013 12:06pm
tfw event utolso fél percében a ladder top20bol hullanak ki az emberek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 7 2013 12:07pm


Itt léptem ki
Megöltem kb 10 bosst, olyan 25 elitet
Eredmény: 8% lmp, 2 új map, tapasztalat
lassan haladva de ha nem baromkodok akkor tudom ütni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 7 2013 12:26pm
bementem egy tropical islandra
szembe jött 10 vipera
kijöttem
inkább zászlózom amig az a fasznoob syl ideér
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586873310Next
Add Reply New Topic New Poll