Quote (TouchCow @ Mar 7 2013 05:57pm)
visszaolvastam az utóbbi sok oldalt, és az tűnt fel, hogy sylt nem láttam sírni
ennyire jó ez a játék, hogy még syl se sír állandóan?
ja
durva mi?

Quote (Baleee @ Mar 7 2013 05:57pm)
Es tobb pont jar a kulonbozo 'questekert'?
Szal first clean, meg lvlek, etc.
nemtudom, azt még nem lehet megnézni
This post was edited by sylke on Mar 7 2013 11:58am