d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev183848586872299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2012 09:56am
Quote (ecneB @ Nov 22 2012 04:09pm)
adthatnal meg upg halpot :c
most megint osszegyult egy kis penz

nyugodtan kritizalhatod, meg 20 oram sincs benne, szoval eleg noob vagyok a kerdeshez

sajnos MH-n nem tudtam alap cd-t szerezni, de legalabb a dam jo.


fölösleges uppolni rajta, max egy másik ik cipő lenne az ami olcsocskan kijönne
extra vita+ int (allres miatt)
esetleg vegyél egy immobilize on hites rare cipot olcsoert, es nezd meg mennyire jön be, aztan ha tetszik vegyél egy olyan ik-t

a jobb ring helyett próbálj szerezni valami emberi hellfire ringet
str-es legyen
40-45k körüli hp már bőven elég
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2012 10:15am
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 04:17pm)
De most amugy magyarazza mar meg valaki, hogy az ik armorban az str, a vita, az allres , a 3 sox, vagy a bonus armor akkora hatalmas "szar" barbnak
Vagy ezekszerint az egesz ugy en bloc, mert barbra tok mas statok kellenek chest armorrol?


ilyet csak tőlem olvashattál itt :D
de akkor kifejtem neked

egy 50 millás ik armoron van 170 str meg 90 vita meg 300al több armor
a legtöbb ww barbon blackthorne gatya van, mert loh, ehp, meg egy csomó finomság

a blackthorne set 2 db esetén ad 100 vitát
egy 85 str 190 vita blackthorne armor 15 milla (tényleg annyi, ma néztem meg :D )

tehát 90 str és 0.2-0,3% protection vs 200 vita

a 90 str egy átlagos barbáron 5k dmg-t ad (se), míg a 200 vita ehp után legalább 7800 life-ot, és ez még olcsóbb is

persze lehet úgy csinálni ahogy bence, blackthorne amuval, de az megintcsak kibaszott drága és nem is éri meg igazából

viszont akinek kell az 5 set bonus ikbol az vegye az ik armort, szive joga, de én nem látom értelmét
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 10:28am
Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 17:15)
ilyet csak tőlem olvashattál itt :D
de akkor kifejtem neked

egy 50 millás ik armoron van 170 str meg 90 vita meg 300al több armor
a legtöbb ww barbon blackthorne gatya van, mert loh, ehp, meg egy csomó finomság

a blackthorne set 2 db esetén ad 100 vitát
egy 85 str 190 vita blackthorne armor 15 milla (tényleg annyi, ma néztem meg :D )

tehát 90 str és 0.2-0,3% protection vs 200 vita

a 90 str egy átlagos barbáron 5k dmg-t ad (se), míg a 200 vita ehp után legalább 7800 life-ot, és ez még olcsóbb is

persze lehet úgy csinálni ahogy bence, blackthorne amuval, de az megintcsak kibaszott drága és nem is éri meg igazából

viszont akinek kell az 5 set bonus ikbol az vegye az ik armort, szive joga, de én nem látom értelmét


vagy az ik fegyót!!!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 10:32am
telepakoltam a dhm ilyen % chilled/frozen/fear stb on hit cuccokkal és tök vicces :D közelembe se tudnak jönni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 10:33am
Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 18:15)
ilyet csak tőlem olvashattál itt :D
de akkor kifejtem neked

egy 50 millás ik armoron van 170 str meg 90 vita meg 300al több armor
a legtöbb ww barbon blackthorne gatya van, mert loh, ehp, meg egy csomó finomság

a blackthorne set 2 db esetén ad 100 vitát
egy 85 str 190 vita blackthorne armor 15 milla (tényleg annyi, ma néztem meg :D )

tehát 90 str és 0.2-0,3% protection vs 200 vita

a 90 str egy átlagos barbáron 5k dmg-t ad (se), míg a 200 vita ehp után legalább 7800 life-ot, és ez még olcsóbb is

persze lehet úgy csinálni ahogy bence, blackthorne amuval, de az megintcsak kibaszott drága és nem is éri meg igazából

viszont akinek kell az 5 set bonus ikbol az vegye az ik armort, szive joga, de én nem látom értelmét


és mi az istennek annyi vita?
én barbomnak van fos hellfire ringgel, rubyval sapkában 27.xk hpja, az bőven elég mindenféle mp0-1 farmolásra
überre meg kicserélem a hellfire ringet, sapkában a gemet, máris 40k fölött vagyok, az meg oda elég
ráadásul llem/lohom is tök minimális, damom se olyan FÚDEJÓ

most akkor vagy én játszom valami kibaszottul formabontóan jól, hogy nekem ennyi hp elég, vagy fölösleges ennyire hpkurválkodni?
mondjuk én meg strkurválkodok inkább, az se sokkal jobb (legalábbis csomószor választom a damot a vita rovására, de ez már playstylefüggő szerintem)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 10:34am
Quote (bajcli @ 22 Nov 2012 17:33)
és mi az istennek annyi vita?
én barbomnak van fos hellfire ringgel, rubyval sapkában 27.xk hpja, az bőven elég mindenféle mp0-1 farmolásra
überre meg kicserélem a hellfire ringet, sapkában a gemet, máris 40k fölött vagyok, az meg oda elég
ráadásul llem/lohom is tök minimális, damom se olyan FÚDEJÓ

most akkor vagy én játszom valami kibaszottul formabontóan jól, hogy nekem ennyi hp elég, vagy fölösleges ennyire hpkurválkodni?
mondjuk én meg strkurválkodok inkább, az se sokkal jobb (legalábbis csomószor választom a damot a vita rovására, de ez már playstylefüggő szerintem)


40-50 mondjuk már elég nagyobb mpre
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 10:34am
Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 18:28)
vagy az ik fegyót!!!


amúgy az a bis
ik fegyó, <100 str sapka, <100 str öv, <100 str kesztyű meg a lehető legfosabb cipő
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 22 2012 10:36am


Friss, ropogós.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2012 10:37am
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 05:33pm)
és mi az istennek annyi vita?
én barbomnak van fos hellfire ringgel, rubyval sapkában 27.xk hpja, az bőven elég mindenféle mp0-1 farmolásra
überre meg kicserélem a hellfire ringet, sapkában a gemet, máris 40k fölött vagyok, az meg oda elég
ráadásul llem/lohom is tök minimális, damom se olyan FÚDEJÓ

most akkor vagy én játszom valami kibaszottul formabontóan jól, hogy nekem ennyi hp elég, vagy fölösleges ennyire hpkurválkodni?
mondjuk én meg strkurválkodok inkább, az se sokkal jobb (legalábbis csomószor választom a damot a vita rovására, de ez már playstylefüggő szerintem)


mehh, 40k hp alá én nem mennék ww barbbal
molten occultist leszopat
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 10:39am
Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 18:37)
mehh, 40k hp alá én nem mennék ww barbbal
molten occultist leszopat


hát akkor én vagyok kurvajó.
mondjuk amikor újrakezdtem, 15k hpval meg andyval meg fos resistekkel kezdtem, az biztos hasznomra vált!
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586872299Next
Add Reply New Topic New Poll