d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev183848586871257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 25 2012 04:13pm
Quote (TassassinHc @ Jul 25 2012 11:12pm)
én össze-vissza eszek vega kaját és látod mi lett... pár topiccal arrébb.
csirkelábak :(


ugrálókötéllel meg vega kajával ne is számíts másra
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 25 2012 04:16pm
Quote (beni @ 26 Jul 2012 00:13)
ugrálókötéllel meg vega kajával ne is számíts másra


van mellette még kitörés és egy kevés lépcsőzés, meg hegyre sprint.
az egylábas guggolás megy, de erősíteni kell az ízületeket még. meg lesz sok lépcsőfokra felugrás is.

vega kaja > gains

majd megnézzük később is...
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jul 25 2012 04:28pm
Quote (TassassinHc @ 25 Jul 2012 23:16)
van mellette még kitörés és egy kevés lépcsőzés, meg hegyre sprint.
az egylábas guggolás megy, de erősíteni kell az ízületeket még. meg lesz sok lépcsőfokra felugrás is.

vega kaja > gains

majd megnézzük később is...


szerintem ezzel nincs baj
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 25 2012 04:30pm
Quote (peterqwer @ 26 Jul 2012 00:28)
szerintem ezzel nincs baj


még jó! :D
különben az evésre, gyúrós szempontból sokkal jobban oda kellene figyelnem.
de atm no time, no cash.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jul 25 2012 05:18pm


"4 év munka"

hát megállhatott volna kettőnél mert mindkét véglet fos
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 25 2012 05:20pm
Quote (szabika @ Jul 26 2012 12:18am)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/382428_10151061176833330_1032087689_n.jpg

"4 év munka"

hát megállhatott volna kettőnél mert mindkét véglet fos


jelly
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 25 2012 05:21pm
Quote (szabika @ 26 Jul 2012 01:18)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/382428_10151061176833330_1032087689_n.jpg

"4 év munka"

hát megállhatott volna kettőnél mert mindkét véglet fos


durva lett
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 25 2012 05:54pm
Quote (TassassinHc @ Jul 23 2012 11:59pm)
http://osztod.hu/wp-content/uploads/2012/07/500324.jpg


idősen is formában kell majd lennünk!!:D


minél öregebb vagy annál egyszerűbb jobban kinézni a hasonló korúaknál imo
kicsit foglalkozol magaddal már nem lesz bojlerhasad

amúgy most otthoni kardiot nézegetek
nincs futópad, se szobakerékpár, ugrókötél nem pálya
szal vmi olyat keresek ami felnyomja a pulzust a zsírégető zónába és lehet 20-30 percig csinálni
sima egy helyben ugrálásra is gondoltam, végülis ugyanaz a mozgás mint ugrókötélnél

This post was edited by A122 on Jul 25 2012 05:57pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 01:56am
Quote (A122 @ Jul 26 2012 12:54am)
minél öregebb vagy annál egyszerűbb jobban kinézni a hasonló korúaknál imo
kicsit foglalkozol magaddal már nem lesz bojlerhasad

amúgy most otthoni kardiot nézegetek
nincs futópad, se szobakerékpár, ugrókötél nem pálya
szal vmi olyat keresek ami felnyomja a pulzust a zsírégető zónába és lehet 20-30 percig csinálni
sima egy helyben ugrálásra is gondoltam, végülis ugyanaz  a mozgás mint ugrókötélnél


guggolás, pihenésekkel

az is felnyomja a pulzust


//másrészt az öreg faszi elég durván néz ki a korához képest ... nem éppen a nincs bojler hasa kategória

This post was edited by beni on Jul 26 2012 01:57am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 26 2012 07:20am
Quote (beni @ 26 Jul 2012 09:56)
guggolás, pihenésekkel

az is felnyomja a pulzust


//másrészt az öreg faszi elég durván néz ki a korához képest ... nem éppen a nincs bojler hasa kategória


Az az öreg faszi nem naturál, láttam egy videót róla, kox nélkül olyan korban lehetetlen hasonló fizikumot elérni, még szerintem akkor is, ha folyamatosan edz fiatal kora óta.
Persze nyilván nem fog senki így kinézni, akármit nyom be, ha nem edz+kajál+pihen, ezt nap mint nap látom a teremben.
Mondjuk azt sem értem mire jó, ha zsíros vizes disznó vagy. Erősnek nem erős, 120kgsan 120-140ekbe nyoogatni 4-5 szabálytalant nem nagy szám, 125kgsan 300at nyomnak ruha nélkül... ha már power....
Szeret nagy lenni? Nagy? Ja igen.. jó nagy has, kb az ami nagy az ilyeneken, meg a feje. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586871257Next
Add Reply New Topic New Poll