Quote (Rawen @ Oct 13 2012 01:54pm)
Nekem tetszenek a filterek, Mardock Scrambleben is szeretem őket, nálam god tier az art style/animation meg az ost ebben, de ez rész annyira felbaszott, hogy inkább nn több, majd leszedem az ost-t aztán elhallgatom, mint ahogy GC-nél volt.
Nah megneztem kivancsiva tettel, ezt a reszt tenyleg nem tudom hova tenni. Elözö resz alapjan azt hittem valami mystery/action lesz ez meg annak is rossz hogy comedynak nevezzem. No nem baj, igy is van eleg neznivalo.