d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev18384858687198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 13 2012 06:41am
Quote (Rawen @ 13 Oct 2012 14:40)
Actually fuck this shit, inkább már a következő részt se nézem meg.


ha nem felejtem el majd spoilerezek :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2012 06:52am
Quote (Rawen @ Oct 13 2012 01:31pm)
Ja, LOLSORANDUMB mekkora poén már. 13 része van és elment 2 a semmire, ráadásul az első után ennek a másodiknak semmi értelme nem volt, írjuk át a karakterek személyiségét mert akkor az jó lesz és a lányok elélveznek tőle. Standard fujoshit lett, ahogy előre megmondták de azért reménykedtem, hogy talán nem lesz az.


Akkor kellett volna droppolnod amikor meglattad a kek filtert. Igenyesen megrajzoljak erre kitakarjak kep felet.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2012 06:54am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Oct 2012 14:52)
Akkor kellett volna droppolnod amikor meglattad a kek filtert. Igenyesen megrajzoljak erre kitakarjak kep felet.

http://1.imgland.net/qBvdEy5.png


Nekem tetszenek a filterek, Mardock Scrambleben is szeretem őket, nálam god tier az art style/animation meg az ost ebben, de ez rész annyira felbaszott, hogy inkább nn több, majd leszedem az ost-t aztán elhallgatom, mint ahogy GC-nél volt.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2012 07:21am
Quote (Rawen @ Oct 13 2012 01:54pm)
Nekem tetszenek a filterek, Mardock Scrambleben is szeretem őket, nálam god tier az art style/animation meg az ost ebben, de ez rész annyira felbaszott, hogy inkább nn több, majd leszedem az ost-t aztán elhallgatom, mint ahogy GC-nél volt.


Nah megneztem kivancsiva tettel, ezt a reszt tenyleg nem tudom hova tenni. Elözö resz alapjan azt hittem valami mystery/action lesz ez meg annak is rossz hogy comedynak nevezzem. No nem baj, igy is van eleg neznivalo.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2012 05:52am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 14 2012 09:53pm
Muv Luv jo volt megint, ugy tünik minden masodik resz elvezhetö. Viszont uj openinget vartam de csalodnom kellett.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 02:42am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Oct 2012 05:53)
Muv Luv jo volt megint, ugy tünik minden masodik resz elvezhetö. Viszont uj openinget vartam de csalodnom kellett.


Végre TSF tournament arc+chinese Miku meg még egy Raptor is, why can't I hold all these feels?
Amúgy azért megnézném a múltheti a specialt de csak kínai sub van hozzá.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 09:59am
Nem gondoltam volna, hogy engem valami még mizantrópabbá tehet de a Kokou no Hitonak elég jól megy. Amúgy 10/10 manga, minden szempontból iszonyat jó.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2012 02:48pm
Miért is lenne fent a MLA OST bakabt-n...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 15 2012 02:54pm
Quote (Rawen @ Oct 15 2012 09:48pm)
Miért is lenne fent a MLA OST bakabt-n...


Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687198Next
Add Reply New Topic New Poll