Quote (Jancsipapa @ 24 Oct 2012 19:34)
Tomi, neked kell bizonygatnom, hogy parasztul lejáratták a srácot, tetű stílusban? Ennyire nem adsz a szavamra? oké
Annyit írtam, hogy nem sajnálom, de cikket meg nem akarok linkelni, mert úgy meg lehet találni az illetőt, amire egyáltalán nincsen szükségem
/mindenesetre köszönöm a stílust, innentől én is így fogok állni hozzád
Nekem elkuldheted privatban, de az ilyen tag, altalanosito dolgokat nem szeretem. Az agressziv viselkedesnek pedig semmikepp sem adok helyet, meg ha az index hibazott is. Megvannak a kulturalt formai a kritikanak, az, hogy beverjuk valakinek az orrat az nem az.