d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev183848586871468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:37am
Quote (A122 @ 24 Oct 2012 19:33)
újságírónál mit számít, hogy mit ír le?
mit olvasok


Azt mondtad a szavaknak nincs ereje, akkor teljesen mindegy ki mondja/írja le őket, semmit nem számít.

This post was edited by Rawen on Oct 24 2012 11:38am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:38am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 24 2012 11:40am
Quote (Rawen @ 24 Oct 2012 19:38)
http://www.youtube.com/watch?v=bIWYnKEe68U


tl;dw
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:47am
Quote (GoreKnight9 @ 24 Oct 2012 19:40)
tl;dw


Nálam is csak megy a háttérben amíg mást csinálok.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2012 11:47am
Quote (Rawen @ 24 Oct 2012 19:47)
Nálam is csak megy a háttérben amíg mást csinálok.


mondjuk vered rajzolt pinara? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:48am
Quote (RRC @ 24 Oct 2012 19:47)
mondjuk vered rajzolt pinara? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 24 2012 11:51am
Quote (Jancsipapa @ 24 Oct 2012 19:34)
Tomi, neked kell bizonygatnom, hogy parasztul lejáratták a srácot, tetű stílusban? Ennyire nem adsz a szavamra? oké

Annyit írtam, hogy nem sajnálom, de cikket meg nem akarok linkelni, mert úgy meg lehet találni az illetőt, amire egyáltalán nincsen szükségem

/mindenesetre köszönöm a stílust, innentől én is így fogok állni hozzád


Nekem elkuldheted privatban, de az ilyen tag, altalanosito dolgokat nem szeretem. Az agressziv viselkedesnek pedig semmikepp sem adok helyet, meg ha az index hibazott is. Megvannak a kulturalt formai a kritikanak, az, hogy beverjuk valakinek az orrat az nem az.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 24 2012 11:52am
Quote (Rawen @ 24 Oct 2012 19:38)
http://www.youtube.com/watch?v=bIWYnKEe68U


jo beletekertem par reszbe
ez sem tud szonokolni
kb ugy beszel mintha lassitva lenne a video
inb4 nekemesk az osszes bajnaifaszt szopkodo hunsubos
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2012 11:52am
Quote (GoreKnight9 @ 24 Oct 2012 19:52)
jo beletekertem par reszbe
ez sem tud szonokolni
kb ugy beszel mintha lassitva lenne a video
inb4 nekemesk az osszes bajnaifaszt szopkodo hunsubos


Tény, hogy Bajnai retorikai képességei a 0hoz közelítenek de nem is ezért kell szeretni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2012 12:08pm
Szerintem is nagyon gyenge volt a beszed, nekem tartalmilag is voltak vele gondjaim; tulsagosan mindenkit meg alart szolitani,.kivancsi vagyok ebbol mi lesz... Mondjuk ilyen valasztasi rendszerrel muszaj nagy tomeget megszolitani :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586871468Next
Add Reply New Topic New Poll