☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev
1
83
84
85
86
87
327
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82779
Replies: 3263
Track Topic
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#841
Dec 15 2012 11:15am
http://index.hu/belfold/2012/12/15/orban_elegans_romkocsmaban_beszelgetett_a_diakokkal/
mi a kurva anyja
240 pont
wgaebsdbg
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#842
Dec 15 2012 11:17am
most en is wacko vagyok
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#843
Dec 15 2012 11:18am
Quote (GoreKnight9 @ 15 Dec 2012 19:17)
most en is wacko vagyok
Mindenkit felvesznek 240 pont felett ? Es hogyan? Meg ezek kozul kik mennek allamilag tamogatottra, kik felosztondijasra es kik teljesen fizetosre ?
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#844
Dec 15 2012 11:20am
Quote (josheide @ Dec 15 2012 06:15pm)
http://index.hu/belfold/2012/12/15/orban_elegans_romkocsmaban_beszelgetett_a_diakokkal/
mi a kurva anyja
240 pont
wgaebsdbg
ez elégnyílvánvaló összevissza hadobálás volt
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#845
Dec 15 2012 11:23am
Quote (josheide @ Dec 15 2012 06:15pm)
http://index.hu/belfold/2012/12/15/orban_elegans_romkocsmaban_beszelgetett_a_diakokkal/
mi a kurva anyja
240 pont
wgaebsdbg
ez szerintem egy erős vicc
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#846
Dec 15 2012 11:26am
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151350948986093&set=vb.298090296092&type=2&theater
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#847
Dec 15 2012 11:28am
http://index.hu/gazdasag/2012/12/15/diakhitel/
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#848
Dec 15 2012 11:40am
Quote (josheide @ 15 Dec 2012 19:26)
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151350948986093&set=vb.298090296092&type=2&theater
Viktor szarul nézel ki ,és szarba vagy ,na sok szerencsét ,baszod nálad Kádár János is hitelesebb ,pedig sok ember halála szárad a lelkén
:DD
mindjart megnezem a videot is
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#849
Dec 15 2012 11:41am
Szeretnék így hazudni, biztos milliárdos lehetnék belőle.
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#850
Dec 15 2012 11:53am
Quote (josheide @ Dec 15 2012 06:26pm)
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151350948986093&set=vb.298090296092&type=2&theater
most frankón vitt magával egy egész stúdiót lámpákkal meg mindennel vagy frankón green/blue box technikával van felvéve?
nekem nagyon nagyon elüt a háttértől a vityabátyja
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
83
84
85
86
87
327
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact