d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18384858687129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2011 02:20am
Quote (josheide @ 19 May 2011 10:18)
Amúgy nem értem mi ez a hatalmas lelkesedés Smat ellen. _Annyira_ nem múlja alul az átlagszínvonalat itt, és alapvetőleg jószándékú csak valahogy mindig félresiklanak a dolgok.


tenyérbemászó idegesítő jópofizó seggnyaló alaknak tartom, az ilyen _sokkal_ rosszabb az én szememben, mint pl. egy igénytelen spammer.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 02:21am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2011 13:20)
tenyérbemászó idegesítő jópofizó seggnyaló alaknak tartom, az ilyen _sokkal_ rosszabb az én szememben, mint pl. egy igénytelen spammer.


Nem olyan, élőben sokkal jobban kijön a dolog... az más hogy nem tudja rendesen kifejezni magát itt.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2011 02:23am
Quote (josheide @ 19 May 2011 10:21)
Nem olyan, élőben sokkal jobban kijön a dolog... az más hogy nem tudja rendesen kifejezni magát itt.


imádom ezt az érvelést, csak engem ez hol érdekeljen, ha valószínűleg a büdös életben nem fogok vele találkozni? nyilván az alapján ítélem meg, amit itt produkál, érdekes módon az emberek 95%-ával semmi bajom nincs, mert itt is normálisan tudnak viselkedni, akkor ő miért nem képes erre?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 19 2011 02:46am
Quote (ace07 @ 19 May 2011 08:07)
mitől lett ez 84 oldal? Előkerült Jozef vagy mi?


Ne emlegesd, mert megjelenik.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 19 2011 02:50am
Quote (CyberPunk666 @ 19 May 2011 10:46)
Ne emlegesd, mert megjelenik.


szörnyű lenne

hozna egy kis negatív iq-t is a társaságba :o
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 03:05am
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 10:50)
szörnyű lenne

hozna egy kis negatív iq-t is a társaságba :o


szerintem már csak ő hiányzik a topikból :D
rly
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 19 2011 03:07am
Quote (Ad4mz @ 19 May 2011 11:05)
szerintem már csak ő hiányzik a topikból :D
rly


én is így értettem :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 04:18am
Quote (josheide @ May 19 2011 09:18am)
Amúgy nem értem mi ez a hatalmas lelkesedés Smat ellen. _Annyira_ nem múlja alul az átlagszínvonalat itt, és alapvetőleg jószándékú csak valahogy mindig félresiklanak a dolgok.


lesüllyedt a sötét oldalra mint kajnista asszociáció ftw
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 19 2011 04:22am
most meghalt vagy nem?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 04:23am
Quote (lacoking @ 19 May 2011 15:22)
most meghalt vagy nem?


Túlélte, kórházban van.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687129Next
Closed New Topic New Poll