Quote (josheide @ 19 May 2011 10:21)
Nem olyan, élőben sokkal jobban kijön a dolog... az más hogy nem tudja rendesen kifejezni magát itt.
imádom ezt az érvelést, csak engem ez hol érdekeljen, ha valószínűleg a büdös életben nem fogok vele találkozni? nyilván az alapján ítélem meg, amit itt produkál, érdekes módon az emberek 95%-ával semmi bajom nincs, mert itt is normálisan tudnak viselkedni, akkor ő miért nem képes erre?