d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev183848586874303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 6 2011 08:18am
Quote (H4xooR @ May 6 2011 03:10pm)
http://www.youtube.com/watch?v=TZKCUaZY028

:drool:


mmm fincsi
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 6 2011 11:19am
ekkora egy tetves nyomorék bagázst, 211 def 0 damage és mint az oroszok
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 6 2011 12:08pm
en asszem most fejeztem be a lolt, elegem van a faszlama feederekbol, akikkel mindig összesorsol ez a szar.. ha lenne egy 5fős fasza csapat, akikkel lehetne menni, jó lenne, de így lófasz
pl jarvannak a csapatunkban most 0-17 statja volt, meg ilyenek, többi se sokkal jobb meg angolul se képesek beszélni

This post was edited by hedgehogsword on May 6 2011 12:09pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 6 2011 12:09pm
Quote (H4xooR @ 5 May 2011 22:16)
de az AD adja ;D

http://noob.hu/2011/05/05/Clipboard01.jpg


Latom Galio f2p. Egyik kedvenc herom, es nem is latom eleget, meg rankedben sem. Pedig omg, milyen mokas es mennyire hasznos.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 6 2011 12:13pm
Quote (hedgehogsword @ 6 May 2011 18:08)
en asszem most fejeztem be a lolt, elegem van a faszlama feederekbol, akikkel mindig összesorsol ez a szar.. ha lenne egy 5fős fasza csapat, akikkel lehetne menni, jó lenne, de így lófasz
pl jarvannak a csapatunkban most 0-17 statja volt, meg ilyenek, többi se sokkal jobb meg angolul se képesek beszélni


Sztem te sirsz.

Szard már le imo, hányszor voltam én is feeder omfg, mégse hagytam abba a játékot, majd 200+ game után rájössz h kell játszani okosan, +jó ha van 1 társad és elég ha ketten jól tudtok játszani, úgy is simán lehet win.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 6 2011 03:57pm
Quote (Smat @ May 6 2011 08:13pm)
Sztem te sirsz.

Szard már le imo, hányszor voltam én is feeder omfg, mégse hagytam abba a játékot, majd 200+ game után rájössz h kell játszani okosan, +jó ha van 1 társad és elég ha ketten jól tudtok játszani, úgy is simán lehet win.


Persze
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 6 2011 04:06pm
Quote (championmath @ 6 May 2011 21:57)
Persze


True story.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 6 2011 07:33pm
Quote (hedgehogsword @ 6 May 2011 20:08)
en asszem most fejeztem be a lolt, elegem van a faszlama feederekbol, akikkel mindig összesorsol ez a szar.. ha lenne egy 5fős fasza csapat, akikkel lehetne menni, jó lenne, de így lófasz
pl jarvannak a csapatunkban most 0-17 statja volt, meg ilyenek, többi se sokkal jobb meg angolul se képesek beszélni


ideje hon accot szerezni, sunikem!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 6 2011 08:21pm
Quote (ecneB @ 7 May 2011 02:33)
ideje hon accot szerezni, sunikem!


Na azert azt ne mondd, hogy ott nincs ilyen, hogy akarmennyire carryzel, van 2 mexikoi vagy brazil vagy pinoy faszkalap, es elbassza a game-et. Szoval ezzel ne gyere, pls.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 02:12am
Quote (hedgehogsword @ May 6 2011 07:08pm)
en asszem most fejeztem be a lolt, elegem van a faszlama feederekbol, akikkel mindig összesorsol ez a szar.. ha lenne egy 5fős fasza csapat, akikkel lehetne menni, jó lenne, de így lófasz
pl jarvannak a csapatunkban most 0-17 statja volt, meg ilyenek, többi se sokkal jobb meg angolul se képesek beszélni


gyere szimattal velem meg kacsával játszani !
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586874303Next
Add Reply New Topic New Poll