Quote (hedgehogsword @ 6 May 2011 18:08)
en asszem most fejeztem be a lolt, elegem van a faszlama feederekbol, akikkel mindig összesorsol ez a szar.. ha lenne egy 5fős fasza csapat, akikkel lehetne menni, jó lenne, de így lófasz
pl jarvannak a csapatunkban most 0-17 statja volt, meg ilyenek, többi se sokkal jobb meg angolul se képesek beszélni
Sztem te sirsz.
Szard már le imo, hányszor voltam én is feeder omfg, mégse hagytam abba a játékot, majd 200+ game után rájössz h kell játszani okosan, +jó ha van 1 társad és elég ha ketten jól tudtok játszani, úgy is simán lehet win.