31 Jul 2010 22:04 flaming
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46348722&p=310395991 in 50 days, 11 hours
hi
pedíg épphogycsak 3 napja jött le xd
+ 7 óra suspi
ja és tegnap voltam jóféle házibuliban, szívtunk duktunk tegeltünk
ja és tegnap reggel 6 óta nem aludtam

kivéve azt az 1 órát amit félájultan töltöttem most reggel 8 tól egy hintaágyon
Részvétem a warnodhoz.