d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18384858687410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 08:47am
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 16:46)
pedig szép bicó..


Y, imádom a széles időfutamra készült bringákat. :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 01:16am
Fixálda megnyitó a Tündérgyárban
Dátum: 2010. július 2.
Idő: 16:00 - 19:00
Helyszín: Tündérgyár
Utca: IX. Tűzoltó u. 22.
Település: Budapest, Hungary

Nha, ki jön? Akár gyalog is! :)
Ferenciek terétől nincs messze.

Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 03:26am
Quote (Baleee @ Jun 30 2010 08:16am)
Fixálda megnyitó a Tündérgyárban
Dátum: 2010. július 2.
Idő: 16:00 - 19:00
Helyszín:  Tündérgyár
Utca: IX. Tűzoltó u. 22.
Település: Budapest, Hungary

Nha, ki jön? Akár gyalog is! :)
Ferenciek terétől nincs messze.


Tatán leszek így fail.
Meg képzelem milyen buli lehet majd..csapágy csapágy tuc tuc
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 03:57am
Quote (szabika @ 30 Jun 2010 11:26)
Tatán leszek így fail.
Meg képzelem milyen buli lehet majd..csapágy csapágy tuc tuc


Rand vagy... :C
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 30 2010 05:36am
Quote (Baleee @ 30 Jun 2010 08:16)
Fixálda megnyitó a Tündérgyárban
Dátum: 2010. július 2.
Idő: 16:00 - 19:00
Helyszín:  Tündérgyár
Utca: IX. Tűzoltó u. 22.
Település: Budapest, Hungary

Nha, ki jön? Akár gyalog is! :)
Ferenciek terétől nincs messze.


júli 2 az szombat? mer akkor vagy betonozok, vagy barátnőmnél grillezek.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 30 2010 06:22am
Quote (Oberon_os @ Jun 30 2010 11:36am)
júli 2 az szombat? mer akkor vagy betonozok, vagy barátnőmnél grillezek.


rövidített verzió: akkor a barátnőmmel betonozunk :D

amúgy mi is ez a buli?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 07:18am
Quote (Oberon_os @ Jun 30 2010 12:36pm)
júli 2 az szombat? mer akkor vagy betonozok, vagy barátnőmnél grillezek.


csak az RLed villantgatod itt MI
mert 2. az biza péntek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 07:32am
Quote (Oberon_os @ 30 Jun 2010 13:36)
júli 2 az szombat? mer akkor vagy betonozok, vagy barátnőmnél grillezek.


fake rl
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 07:46am
http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-21305
Author 50ezerbe, nincs bovdenezve, imo nem rossz ár, kicsit kopott, de azért jó. Az is lehet még le is tudja alkudni, akinek egy ilyen kell..


Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 07:52am
Quote (Baleee @ Jun 30 2010 02:46pm)
http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-21305
Author 50ezerbe, nincs bovdenezve, imo nem rossz ár, kicsit kopott, de azért jó. Az is lehet még le is tudja alkudni, akinek egy ilyen kell..


valszeg ugrik a nyári bicósprogram, mert imo nem dolgozok és költözöm haza
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687410Next
Add Reply New Topic New Poll