d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18384858687382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 20 2010 10:25am
lol, kurvajó ez a blog, elolvastam a Mocskos Intert, a Mocskos Bayernt, a Hajrá Intert meg a Hajrá Bayernt is :DDDDD
a legdurvább, hogy mindegyikkel egyetértek :lol:

zenor, te meg mindig meg tudsz lepni azzal, mekkora fogyatékos vagy.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 12:32pm
Quote (bajcli @ 20 May 2010 17:25)
lol, kurvajó ez a blog, elolvastam a Mocskos Intert, a Mocskos Bayernt, a Hajrá Intert meg a Hajrá Bayernt is :DDDDD
a legdurvább, hogy mindegyikkel egyetértek :lol:

zenor, te meg mindig meg tudsz lepni azzal, mekkora fogyatékos vagy.


sajnos a végével vouch

:/
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 11:14pm
Quote (bajcli @ 20 May 2010 18:25)
lol, kurvajó ez a blog, elolvastam a Mocskos Intert, a Mocskos Bayernt, a Hajrá Intert meg a Hajrá Bayernt is :DDDDD
a legdurvább, hogy mindegyikkel egyetértek :lol:

zenor, te meg mindig meg tudsz lepni azzal, mekkora fogyatékos vagy.


Jah hogy tevagy az bocs okés Főnök
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 21 2010 02:57am
Quote (ZeNoR @ May 21 2010 05:14am)
Jah hogy tevagy az bocs okés Főnök


:D
maria van gal
wtf
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2010 03:34am
Quote (ZeNoR @ 21 May 2010 06:14)
Jah hogy tevagy az bocs okés Főnök


pedig észre vehetnéd magad :/
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 22 2010 06:28am
jhaj ma bl-döntő ^^
És mindjárt kezdődik a világbajnokság...
Ott favoritok, srácok?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 22 2010 06:31am
Quote (Sorvatkutyuska @ 22 May 2010 14:28)
jhaj ma bl-döntő ^^
És mindjárt kezdődik a világbajnokság...
Ott favoritok, srácok?


Nálam a Spanyolok >>>> bár az Argentínoknak is igen erős keretük van

This post was edited by ZeNoR on May 22 2010 06:32am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 24 2010 09:07am
Quote (Inakwo @ 20 May 2010 17:19)
legyen igazad de akkor is 21 millio egy ilyen játékosért? azért ne legyen már az hogy aki egy egyeneset rug a labdába az már 20 millio

kissé tulzo az átigazolási piac :s ez részben amugy a Man city és a Real hibája





én is sirva röhögök

buzi inter



hm , az inter igazolt valami lucio nevű embert , nem is tudom asszem 7-10 millió euróért .

szerintem ő világsztár.

bocs , hogy így ismeretlenül bele merek pofátlankodni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 24 2010 09:12am
Quote (lacoking @ 24 May 2010 16:07)
hm , az inter igazolt valami lucio nevű embert , nem is tudom asszem 7-10 millió euróért .

szerintem ő világsztár.

bocs , hogy így ismeretlenül bele merek pofátlankodni


5 milla volt és igen kibaszott jol járt

de itt most spec nem rola van szo és amugy is kivétel erősiti a szabályt vagy wtf
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687382Next
Add Reply New Topic New Poll