d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev183848586871887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 26 2009 01:09am
Quote (dihep @ Sun, Jul 26 2009, 06:31am)
borean tundrában az amber ledge nevű helyen találsz egy nagy sárkányt ami átrepít coldarrába
az a "nexus torony" amúgy 3 instát tartalmaz, nexus, oculus és eye of eternity raid (mondjuk utóbbi kettőnek endgame lesz szerepe)


tyty
viszont ha ott csak isnta questek vannak, akkor egyedul hiaba mentem volna

Quote (Aston @ Sun, Jul 26 2009, 04:14am)
de hát istenem. őrök mindenhol vannak és azok útbaigazítanak. meg a questek is sokszor mondják, hogy melyik város rész, és.és.és...
nőböl vagy vagy mi van? :D én pár nap alatt megtanultam, hogy melyik városban hol merre kell fordulni meg hát megkell találni a központi helyeket és azokból kiindulva elég jól lehet tájékozódni, de az egész kurva jól adja magát sztm.


ez legalabb azt megmagyarazna hogy miert szeretem mesht
amugy ez valami kis falu, itt nincsenek utbaigazito orok (asszem)
meg nem is en hoztam a karit ebbe a varosba ^^ nincs sajat accom tudod :P
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 26 2009 01:22am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 26 Jul 2009, 08:09)
tyty
viszont ha ott csak isnta questek vannak, akkor egyedul hiaba mentem volna



ez legalabb azt megmagyarazna hogy miert szeretem mesht
amugy ez valami kis falu, itt nincsenek utbaigazito orok (asszem)
meg nem is en hoztam a karit ebbe a varosba ^^ nincs sajat accom tudod :P


metamap meg quest helper ftw
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 26 2009 01:24am
Quote (ElCapitano @ Sun, Jul 26 2009, 08:22am)
metamap meg quest helper ftw


matemapwat?

questhelper az van, de nem neztem meg milyen questek vannak ott, csak azt lattam hogy van ott egy csomo
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 26 2009 02:58am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 26 Jul 2009, 09:24)
matemapwat?

questhelper az van, de nem neztem meg milyen questek vannak ott, csak azt lattam hogy van ott egy csomo


nagyrészüket meg tudod csinálni egyedül, csak 1-2 van ami instába szól
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 26 2009 11:17am
gyertek Trollbanera jáccani :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 26 2009 11:31am
Quote (Vharimatras @ Sun, 26 Jul 2009, 19:17)
gyertek Trollbanera jáccani :(


ugyehogy unalmas szar egyedül?!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 26 2009 12:25pm
Quote (bajcli @ Sun, 26 Jul 2009, 19:31)
ugyehogy unalmas szar egyedül?!


:stonetoss:
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2009 01:12pm
Quote (bajcli @ Sun, 26 Jul 2009, 19:31)
ugyehogy unalmas szar egyedül?!


ne aggódj, 15.-e körül veszek gc-t, és tolhatjuk együtt, utána meg petikével édeshármasban. feltéve, ha valamikor elérjük a lvl80-at. btw hanyas vagy?

This post was edited by *varti on Jul 26 2009 01:12pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 26 2009 02:18pm
Quote (*varti @ Sun, 26 Jul 2009, 21:12)
ne aggódj, 15.-e körül veszek gc-t, és tolhatjuk együtt, utána meg petikével édeshármasban. feltéve, ha valamikor elérjük a lvl80-at. btw hanyas vagy?


TE DISZNÓÓÓ
38, és már van ilyen elbaszott elefántom is, úgyhogy most azzal rohangálok mindenfele, és nézegetem, milyen aranyosan szedi a dagadék lábait :wub:
(amúgy tökronda :wacko: )
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 26 2009 03:59pm
Quote (bajcli @ Sun, 26 Jul 2009, 22:18)
TE DISZNÓÓÓ
38, és már van ilyen elbaszott elefántom is, úgyhogy most azzal rohangálok mindenfele, és nézegetem, milyen aranyosan szedi a dagadék lábait :wub:
(amúgy tökronda :wacko: )


15.-ig legyél meg 60 ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586871887Next
Add Reply New Topic New Poll