Quote (Ad4mz @ Thu, 15 Jan 2009, 11:37)
aminek nincs külön szervere arról lehet beszélni
nem lehet arrol se
lajo meg azt se engedi h discuss topicot nyissak a modomrol amit elkezdtem
de ami biztos h approve kell egy modtol ha topicot akarsz vele
This post was edited by Floodban on Jan 15 2009 07:34am