d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev18384858687232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Dec 28 2008 06:19pm
Quote (beni @ Mon, 29 Dec 2008, 01:59)
Csak mint érdekesség biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=26785209&f=34&st=0

Csávó elvileg most regisztrált és valahogy mégis 2005-öt mutat a profilja.


sztem előtte valaki használta azt a nevet és a joindatet megkapta... de nem tudom csak lehet -.-'
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Jan 10 2009 01:17pm
HMMM....

hogy lehetek admin, moderator vagy vmelyik?! milyen feltételek kellenek hozzá?! happy.gif

thx
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Jan 10 2009 01:37pm
nvm

This post was edited by maybeimhere on Jan 10 2009 01:38pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 10 2009 01:43pm
Quote (sageta @ Sat, 10 Jan 2009, 20:17)
HMMM....

hogy lehetek admin, moderator vagy vmelyik?! milyen feltételek kellenek hozzá?! happy.gif

thx


nem hinném, hogy te tt-t kapnál biggrin.gif

de azért tessék http://forums.d2jsp.org/info.php?p=4&l=12
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Jan 11 2009 02:04pm
Quote (RRC @ Sat, Jan 10 2009, 07:43pm)
nem hinném, hogy te tt-t kapnál biggrin.gif

de azért tessék http://forums.d2jsp.org/info.php?p=4&l=12


ugyan miért nem?! unsure.gif
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 15 2009 03:56am
single player diablo modrol is tilos beszelni vagy csak olyanrol aminek van realmja es / vagy foruma?

vagy mi az errevonatkozo szabaly?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 15 2009 04:37am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 15 Jan 2009, 10:56)
single player diablo modrol is tilos beszelni vagy csak olyanrol aminek van realmja es / vagy foruma?

vagy mi az errevonatkozo szabaly?


aminek nincs külön szervere arról lehet beszélni
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 15 2009 07:24am
Quote (Ad4mz @ Thu, 15 Jan 2009, 11:37)
aminek nincs külön szervere arról lehet beszélni


nem lehet arrol se
lajo meg azt se engedi h discuss topicot nyissak a modomrol amit elkezdtem
de ami biztos h approve kell egy modtol ha topicot akarsz vele

This post was edited by Floodban on Jan 15 2009 07:34am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 16 2009 07:16am
Quote (sageta @ Sun, 11 Jan 2009, 21:04)
ugyan miért nem?!  unsure.gif


Mert elore latszik rajtad, hogy nem leszel az
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jan 16 2009 10:57am
ha veszek 1 youtube slotot, akkor abban tudom valtoztatni videokat barmikor, ugye?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18384858687232Next
Closed New Topic New Poll