Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2012 00:56)
Nem olvasom mostanában ezt a topicot szal lehet old, de a második kieg neve Legacy of the Void lesz.
tök jó, végre elkezdtem terrannal is nyerni, de még mindig az a legrosszabb fajom...
hát ez már akkor kiderült amikor meg tudtuk hogy a heart of the swarm meg heart of the swarm lesz, szal elég old :c