d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18388398408418422724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2012 02:41pm
ez a team monobatte custom game elég álat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 25 2012 02:54pm
Quote (tevetava @ 25 Jan 2012 21:41)
ez a team monobatte custom game elég álat


játszhatunk ha gondolod, csak gyere szkajpra 8D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 25 2012 05:56pm
Nem olvasom mostanában ezt a topicot szal lehet old, de a második kieg neve Legacy of the Void lesz.


tök jó, végre elkezdtem terrannal is nyerni, de még mindig az a legrosszabb fajom...

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 25 2012 06:13pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2012 12:20am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2012 00:56)
Nem olvasom mostanában ezt a topicot szal lehet old, de a második kieg neve Legacy of the Void lesz.


tök jó, végre elkezdtem terrannal is nyerni, de még mindig az a legrosszabb fajom...


hát ez már akkor kiderült amikor meg tudtuk hogy a heart of the swarm meg heart of the swarm lesz, szal elég old :c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 26 2012 02:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Jan 2012 07:20)
hát ez már akkor kiderült amikor meg tudtuk hogy a heart of the swarm meg heart of the swarm lesz, szal elég old :c


nekem új info

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 26 2012 02:07am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2012 09:27am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2012 00:56)
Nem olvasom mostanában ezt a topicot szal lehet old, de a második kieg neve Legacy of the Void lesz.


tök jó, végre elkezdtem terrannal is nyerni, de még mindig az a legrosszabb fajom...


elég old news brah
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2012 09:29am
gyakorolni kéne ezt a pvz-t.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 26 2012 09:31am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2012 10:07)
nekem új  info


Képzeld a Föld nem lapos.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2012 09:40am
Quote (josheide @ Jan 26 2012 04:31pm)
Képzeld a Föld nem lapos.


MICSODA? EMBER A HOLDON?????
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 26 2012 09:48am
Quote (Fej @ 26 Jan 2012 17:40)
MICSODA? EMBER A HOLDON?????


Ja és nincs többé berlini fal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18388398408418422724Next
Add Reply New Topic New Poll