d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev18378388398408411650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 4 2012 06:26pm
Quote (Flutter @ Nov 4 2012 10:33pm)
most rendelem ezt a savages cimu filmet
kivancsi vagyok milyen lesz


jó volt, csak gecihosszú
sok akció, jó csaj, néhány fordulat
kicsit sok benne a nyál
7/10
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 4 2012 07:40pm
expendables 2 nem is volt annyira szar, mint számítottam

0 story, szar poénok(najó, volt amin mosolyogtam), agyatlan lövöldözések, irreális jelenetek

az biztos, hogy soha az életbe nem nézem meg többször, de jól lekötött az utóbbi pár órára.
6/10

a következő film lestatanyjánaknagyobbfiánakazöccse ajánlata lesz
majd holnap

This post was edited by TouchCow on Nov 4 2012 07:42pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 4 2012 07:56pm
Quote (TouchCow @ Nov 5 2012 03:40am)
expendables 2 nem is volt annyira szar, mint számítottam

0 story, szar poénok(najó, volt amin mosolyogtam), agyatlan lövöldözések, irreális jelenetek

az biztos, hogy soha az életbe nem nézem meg többször, de jól lekötött az utóbbi pár órára.
6/10

a következő film lestatanyjánaknagyobbfiánakazöccse ajánlata lesz
majd holnap


ugye stallone bácsi csinálta, az első részt megpróbálta a jó régi akciófilmek mintájára megcsinálni, jó nagy szopás is lett belőle... a 2. részre meg rájött, hogy nem kell erőltetni a komolyságot, így csinált belőle egy jó kis vérengzős, oldschool akciófilmet, ahová minden nagyágyút behívott és egy görbe tükröt tartott a régi érának

nem tudom magyarul v angolul nézted, szerintem angolul jobban kijönnek a poénok - pl szerintem a legjobb, amikor a végén a bruce willis meg a schwarzi lövöldöznek, mondja schwarzi hogy out of ammo, i'll be back (=terminator), erre rászól willis, hogy a lófaszt, már annyiszor visszajöttél, most én jövök vissza, amire csak annyit mond arnie, hogy yippie-kay-yay (=die hard filmek)

/szóval úgy kell felfogni mint egy jó darálást egy letűnő/letűnt kor hőseivel, és akkor nem fogsz csalódni egy szálat se

This post was edited by Jancsipapa on Nov 4 2012 07:56pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 4 2012 08:00pm
Quote (Jancsipapa @ 5 Nov 2012 03:56)
ugye stallone bácsi csinálta, az első részt megpróbálta a jó régi akciófilmek mintájára megcsinálni, jó nagy szopás is lett belőle... a 2. részre meg rájött, hogy nem kell erőltetni a komolyságot, így csinált belőle egy jó kis vérengzős, oldschool akciófilmet, ahová minden nagyágyút behívott és egy görbe tükröt tartott a régi érának

nem tudom magyarul v angolul nézted, szerintem angolul jobban kijönnek a poénok - pl szerintem a legjobb, amikor a végén a bruce willis meg a schwarzi lövöldöznek, mondja schwarzi hogy out of ammo, i'll be back (=terminator), erre rászól willis, hogy a lófaszt, már annyiszor visszajöttél, most én jövök vissza, amire csak annyit mond arnie, hogy yippie-kay-yay (=die hard filmek)


jaja, azon a poénon mosolyogtam én is, meg amikor benyögte chuck norris az első jelenetében, hogy 5 nap kínzó fájdalom után.... meghalt a kobra. nem nagy poénok, de feldobják az ilyesfajta filmeket.
angolul néztem angol felirattal(mert nem találtam az egész interneten normálisan időzített magyar feliratot lol... bár ennél a filmnél nem is volt baj)

tényleg sokkal jobb volt, mint az első rész.



Jet Li-t láttam volna még szívesen pár bunyós jelenetben, jól tolja a kis kínai


This post was edited by TouchCow on Nov 4 2012 08:01pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 4 2012 08:05pm
ha komolyabb volumenű akciófilmet akartok, szerintem nézzétek meg A biztonság zálogát
Jason Statham a főszereplő, nekem kibaszottul bejött az elejétől a végéig, pedig elég kritikus szemmel szoktam az ilyesfajta filmeket nézni
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 4 2012 08:21pm
Quote (TouchCow @ Nov 5 2012 04:05am)
ha komolyabb volumenű akciófilmet akartok, szerintem nézzétek meg A biztonság zálogát
Jason Statham a főszereplő, nekem kibaszottul bejött az elejétől a végéig, pedig elég kritikus szemmel szoktam az ilyesfajta filmeket nézni


jó hát Statham, oké :D nagyjából az összes filmje király, még egy középszerű, kiszámítható filmet (blitz) is fel tud dobni a macsó, szuper elhanyagolt, basszájba stílusával
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 4 2012 08:28pm
Quote (Jancsipapa @ 5 Nov 2012 04:21)
jó hát Statham, oké :D nagyjából az összes filmje király, még egy középszerű, kiszámítható filmet (blitz) is fel tud dobni a macsó, szuper elhanyagolt, basszájba stílusával


tőle egyedül a crank 2 nem tetszett, de ott se a szereplésével volt a baj, hanem azzal az idiótával aki a forgatókönyvet írta
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 5 2012 02:56am
Quote (Jancsipapa @ 5 Nov 2012 02:56)
ugye stallone bácsi csinálta, az első részt megpróbálta a jó régi akciófilmek mintájára megcsinálni, jó nagy szopás is lett belőle... a 2. részre meg rájött, hogy nem kell erőltetni a komolyságot, így csinált belőle egy jó kis vérengzős, oldschool akciófilmet, ahová minden nagyágyút behívott és egy görbe tükröt tartott a régi érának

nem tudom magyarul v angolul nézted, szerintem angolul jobban kijönnek a poénok - pl szerintem a legjobb, amikor a végén a bruce willis meg a schwarzi lövöldöznek, mondja schwarzi hogy out of ammo, i'll be back (=terminator), erre rászól willis, hogy a lófaszt, már annyiszor visszajöttél, most én jövök vissza, amire csak annyit mond arnie, hogy yippie-kay-yay (=die hard filmek)

/szóval úgy kell felfogni mint egy jó darálást egy letűnő/letűnt kor hőseivel, és akkor nem fogsz csalódni egy szálat se


tökéletesen leirtad a filmet

én is igy gondolom, szerintem simán jo filmet csinált belőle
Member
Posts: 37,908
Joined: Apr 28 2009
Gold: 0.02
Nov 5 2012 08:20am
csak nekem nem tetszett a prometheus?
Member
Posts: 30,855
Joined: May 29 2006
Gold: 60,514.23
Trader: Trusted
Nov 5 2012 09:00am
Quote (Csabi @ 5 Nov 2012 16:20)
csak nekem nem tetszett a prometheus?


Nem, nekem is tetsztett. :D

Másra számítottam... Régen nagyon vártam, aztán mindenki mondta, hogy milyen tré... Szóval úgy áltam hozzá, hogy biztos nem valami nagy szám. Nem is egy kimagasló filmművészeti remek, de azért simán jó. :) Kiváncsi leszek, hogy innen folytatják-e vagy az Alien 5 lesz a következő. Mindenesetre várom, érdekel merre megy a story. :P


Nagyon várok egyébként egy igazán elborult, darkos, világvégés, beteg részt, ami visszaadja a H. R. Giger képek igazi hangulatát. Remélem lesz. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18378388398408411650Next
Add Reply New Topic New Poll