d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18368378388398402724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2012 10:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Jan 2012 17:46)
játchatunk, csak elmegyek szarni.
esetleg kócsolhatjuk egymást oda-vissza.
nem lenne rossz biznic.


dat jó lenne, de beteg vagyok, és nem igen akarok most beszélni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 24 2012 10:49am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2012 17:49)
dat jó lenne, de beteg vagyok, és nem igen akarok most beszélni


dat feel when nem érted, hogy tevetava minek foglalkozik ilyenekkel
igyál meg egy kibaszott felest azt gyere játszani.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 24 2012 10:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2012 15:16)
http://img546.imageshack.us/img546/6569/screenshot2012012315130.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=jH_91-cSPo0


low ps skill.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 24 2012 10:51am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Jan 2012 17:50)
low ps skill.


excuse me, what?
paint*
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2012 12:37pm
az összes nyomorék szargeci zergnek a kurva anyját
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 25 2012 12:38pm
Quote (tevetava @ 25 Jan 2012 19:37)
az összes nyomorék szargeci zergnek a kurva anyját


FEEL THE RAGE
egyébként meg vouch
főleg annak a sarge gyereknek.
vele mi lehet amúgy?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2012 12:48pm
Quote (tevetava @ Jan 25 2012 07:37pm)
az összes nyomorék szargeci zergnek a kurva anyját


ugyanez csak protossal miutan beforgeolja magat aztan lebasz 6 gatet es megnyomja hogy A
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2012 12:53pm
Quote (Fej @ 25 Jan 2012 19:48)
ugyanez csak protossal miutan  beforgeolja magat aztan lebasz 6 gatet es megnyomja hogy A


aha, én meg szeretem, hogy az egész sc2 community azt mondja, hogy ffe-zzek zerg ellen, és amikor szökőévenként félszer rászánom magam, hogy használjam, be roachling allineznek

Quote (Cpt_Ghost @ 25 Jan 2012 19:38)
FEEL THE RAGE
egyébként meg vouch
főleg annak a sarge gyereknek.
vele mi lehet amúgy?


dunno, együtt mentünk haza, de nem beszéltünk, mert kicsit el voltam foglalva az üléssel, meg azzal, hogy szétfagy az átázott cipőmben a lábam

This post was edited by tevetava on Jan 25 2012 12:53pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2012 12:56pm
Quote (tevetava @ Jan 25 2012 07:53pm)
aha, én meg szeretem, hogy az egész sc2 community azt mondja, hogy ffe-zzek zerg ellen, és amikor szökőévenként félszer rászánom magam, hogy használjam, be roachling allineznek



dunno, együtt mentünk haza, de nem beszéltünk, mert kicsit el voltam foglalva az üléssel, meg azzal, hogy szétfagy az átázott cipőmben a lábam


ez a gond nalam sztem, hogy ilyeneket nem csinalok, ha csinalnek is akkor inkabb bling bustot, az meg gusztustalanabb :D (foleg antigan, mert ott az aranyhoz tudom baszni az expot)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 25 2012 12:56pm
Quote (tevetava @ 25 Jan 2012 19:53)
aha, én meg szeretem, hogy az egész sc2 community azt mondja, hogy ffe-zzek zerg ellen, és amikor szökőévenként félszer rászánom magam, hogy használjam, be roachling allineznek



dunno, együtt mentünk haza, de nem beszéltünk, mert kicsit el voltam foglalva az üléssel, meg azzal, hogy szétfagy az átázott cipőmben a lábam


másnap este még felhívott hogy mi van velem, de azóta nem hallottam felőle.
/egyébként én minden pvzmben ffe-zek
csak lekéne szoknom a cannonrush meg ilyenekről mert mindig én szopom meg vele a végén.
Quote (Fej @ 25 Jan 2012 19:56)
ez a gond nalam sztem, hogy ilyeneket nem csinalok, ha csinalnek is akkor inkabb bling bustot, az meg gusztustalanabb :D (foleg antigan, mert ott az aranyhoz tudom baszni az expot)


vagy metalopolison
baszdmeg hogy beszoptam ma.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 25 2012 12:57pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18368378388398402724Next
Add Reply New Topic New Poll