Quote (tevetava @ 25 Jan 2012 19:53)
aha, én meg szeretem, hogy az egész sc2 community azt mondja, hogy ffe-zzek zerg ellen, és amikor szökőévenként félszer rászánom magam, hogy használjam, be roachling allineznek
dunno, együtt mentünk haza, de nem beszéltünk, mert kicsit el voltam foglalva az üléssel, meg azzal, hogy szétfagy az átázott cipőmben a lábam
másnap este még felhívott hogy mi van velem, de azóta nem hallottam felőle.
/egyébként én minden pvzmben ffe-zek
csak lekéne szoknom a cannonrush meg ilyenekről mert mindig én szopom meg vele a végén.
Quote (Fej @ 25 Jan 2012 19:56)
ez a gond nalam sztem, hogy ilyeneket nem csinalok, ha csinalnek is akkor inkabb bling bustot, az meg gusztustalanabb

(foleg antigan, mert ott az aranyhoz tudom baszni az expot)
vagy metalopolison
baszdmeg hogy beszoptam ma.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 25 2012 12:57pm