d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18283848586129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 19 2017 07:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2017 02:13pm)
nem véletlen tbh
amikor a bajnai jött aláírni akkor is ott bujkáltunk a kamerák elől levivel :DD


igazából meg az történt hogy leszoptad


plz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 20 2017 01:47am
Quote (TrollBoss @ 20 Feb 2017 03:47)
igazából meg az történt hogy leszoptad


plz


persze, csak nem szerettük volna, hogy ezt a kamerák felvegyék
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 20 2017 03:55am
gz!

ptdk top k3k

Quote (Saenchai @ Feb 19 2017 01:08pm)
megmondom őszintén, hogy eléggé elszomorodtam, mert bár tudtam, hogy a momentumtól nem lehet megváltást várni, azért reméltem, hogy felkavarják majd az állóvizet
arcom, mikor megláttam jarabeket a videoban, és realizálnom kellett, hogy nincs jövőnk

http://i.imgur.com/QGdKbtz.gif


wb gyikarc

Quote (josheide @ Feb 18 2017 09:43am)
Országjárásba kezdünk, párttá alakulunk, lassan publikálni kne tényleg a programunk.


majd iso (remelem 1. pont a meleghazassag engedelyezese, 2. a 4-12 evesek joga a nemvaltoztato mutethez)
kik a legnagyobb tamogatoitok amugy?
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Feb 20 2017 04:08am
Quote (Flutter @ Feb 20 2017 11:55am)
gz!

ptdk top k3k



wb gyikarc



majd iso (remelem 1. pont a meleghazassag engedelyezese, 2. a 4-12 evesek joga a nemvaltoztato mutethez)
kik a legnagyobb tamogatoitok amugy?


a kobanyai, es Soros
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 20 2017 05:26am
Quote (Flutter @ Feb 20 2017 10:55am)
gz!

ptdk top k3k



wb gyikarc



majd iso (remelem 1. pont a meleghazassag engedelyezese, 2. a 4-12 evesek joga a nemvaltoztato mutethez)
kik a legnagyobb tamogatoitok amugy?


Anyagilag crowfundingeltünk a kampányt, asszem 200k volt a legnagyobb adomány, teljesen névtelenül, egyébként a tagdíjunkból van közösségi helyünk

Szellemi támogatói nem tudom hogy a momentumnak milyenek vannak, a nolimpia kampány mögé sok híresség beállt, pl Alföldi, vagy Tibi atya xd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 20 2017 05:34am
Quote (anyd @ 20 Feb 2017 12:26)
Anyagilag crowfundingeltünk a kampányt, asszem 200k volt a legnagyobb adomány, teljesen névtelenül, egyébként a tagdíjunkból van közösségi helyünk

Szellemi támogatói nem tudom hogy a momentumnak milyenek vannak, a nolimpia kampány mögé sok híresség beállt, pl Alföldi, vagy Tibi atya xd


tehát akkor fizettek, hogy a -20 fokban álljatok egész nap
viccet félretéve: mennyit, vagy hogy működik ez?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 20 2017 05:44am
Quote (Anarkin @ Feb 20 2017 12:34pm)
tehát akkor fizettek, hogy a -20 fokban álljatok egész nap
viccet félretéve: mennyit, vagy hogy működik ez?


Azt hiszem ezt már párszor sajtóban is hangoztattuk ugyhogy nem titok, havi 1000 forint fejenként a tagdíj, aki akar adhat többet.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 20 2017 05:52am
Quote (anyd @ Feb 20 2017 12:26pm)
Anyagilag crowfundingeltünk a kampányt, asszem 200k volt a legnagyobb adomány, teljesen névtelenül, egyébként a tagdíjunkból van közösségi helyünk

Szellemi támogatói nem tudom hogy a momentumnak milyenek vannak, a nolimpia kampány mögé sok híresség beállt, pl Alföldi, vagy Tibi atya xd


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 20 2017 05:57am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586129Next
Add Reply New Topic New Poll