d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18283848586172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 10:58am
Quote (ace07 @ Sep 21 2016 05:55pm)
Mibol van otthonrol beveteled?


2 lakás ki van adva ismerősöknek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2016 11:01am
Quote (jarabekg @ Sep 21 2016 04:56pm)
hát en ehhez kepest sem vagyok csoro :D


nem mindenkit tartanak el 25+ évesen is
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 21 2016 11:05am
Quote (jarabekg @ 21 Sep 2016 17:56)
hát en ehhez kepest sem vagyok csoro :D


Hozzam képest csoro aki havi 4,5k-t kap. Szóval csoro vagy apaddal egyutt.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 11:06am
Quote (ace07 @ Sep 21 2016 06:05pm)
Hozzam képest csoro aki havi 4,5k-t kap. Szóval csoro vagy apaddal egyutt.


Kriszt kérdeztem, azt mondta ez az átlag, azért írtam egyébként
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 21 2016 11:07am
Quote (ace07 @ Sep 21 2016 06:05pm)
Hozzam képest csoro aki havi 4,5k-t kap. Szóval csoro vagy apaddal egyutt.


pedig fun, kiprobalhatnad

Quote (llllllllllll @ Sep 21 2016 06:01pm)
nem mindenkit tartanak el 25+ évesen is


badass madafaka
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 21 2016 11:10am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 21 Sep 2016 18:06)
Kriszt kérdeztem, azt mondta ez az átlag, azért írtam egyébként


Gondoltam dobok a hangulaton kicsit.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 21 2016 11:26am
Quote (Akizk @ Sep 21 2016 04:21pm)
Most nem azért, de írjátok már le, hogy eddig ti mire vittétek...
Érdekes a munkád, vagy alig várod a hétvégét? Legutolsó senki vsgy a cégnél, vagy kikérik a véleményed esetleg döntési jogod is van? Nyújt-e valami sikerélményt a munkád, elismerik-e ha jól dolgoztál.

Biztos va itt 1-2 olyan ember, aki ennyi idősen előrébb tart mint én, de gondolom van pár olyan is a gúnyolódók között aki utál reggel felkelni, mert melóba kell mennie és a munkája egy kalap fos, unalmas vagy éppen legalja munka. (Ausztriában mosogat). Gondolom belőlük inkább az irigyseg beszél és ez áll háttérben.Ne vegye magára akinek nem inge...


na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley

természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 21 2016 11:27am
Quote (rapiddani @ 21 Sep 2016 18:26)
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley

természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök


mosolygok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2016 11:28am
Quote (rapiddani @ 21 Sep 2016 19:26)
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley

természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök


menj és üss ki pár annit hüjegyerek rofl
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 11:28am
Quote (rapiddani @ Sep 21 2016 06:26pm)
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley

természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök


leírnád mit dolgozol? mire vitted? egy senki vagy a munkahelyeden?
kiváncsi vagyok ugathatsz-e....
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586172Next
Add Reply New Topic New Poll