Quote (Akizk @ Sep 21 2016 04:21pm)
Most nem azért, de írjátok már le, hogy eddig ti mire vittétek...
Érdekes a munkád, vagy alig várod a hétvégét? Legutolsó senki vsgy a cégnél, vagy kikérik a véleményed esetleg döntési jogod is van? Nyújt-e valami sikerélményt a munkád, elismerik-e ha jól dolgoztál.
Biztos va itt 1-2 olyan ember, aki ennyi idősen előrébb tart mint én, de gondolom van pár olyan is a gúnyolódók között aki utál reggel felkelni, mert melóba kell mennie és a munkája egy kalap fos, unalmas vagy éppen legalja munka. (Ausztriában mosogat). Gondolom belőlük inkább az irigyseg beszél és ez áll háttérben.Ne vegye magára akinek nem inge...
na most ott kezdődik, hogy én dolgoztam veled egy ideig, tehát amikor irsz valamit azt elöször 5x leosztom kettővel, ezután figyelembe veszem, hogy semmi végzettséged sincs és anno az angolod se volt egy remekmű, majd a maradék info ami maradt a smiley
természetesen zsellér vagyok, utálom a munkámat és egész nap söprök