Quote (josheide @ Jul 29 2014 09:44am)
Fej egy vegtelenul kedves, nyugodt (meg sc2 kozben is), joindulatu ember es ha csak kicsit megprobalnal magadba nezni, akkor lathatnad,hogy nem a forumnak kell valtoznia es hozzad alkalmazkodnia, forditva
ja ok
és azzal fogja fej megoldani a problémát egy fórumon, hogy folyamatosan támad, beleköt (jogosan vagy jogtalanul az most mind1)
csak arra jó a folyamatos provokációja, hogy minél több topicot szétbasszunk a több oldalas vergődésekkel
és akkor itt lehet mondani, hogy VANEK VERGÖDIK HURR DURR MENJEN EL... de azért észrevehetnétek már magatokat, ha annyira a magadbanézésre buzdit mindenki; hogy aki pofázik is ugyanolyan részese a vergődésnek, topicszétbaszásnak mint az aki (URAMISTEN) huje es nem vicces képeket postol
amugy mekkora lol hogy ez a kérdéskör forog már lassan 5 éve, folyamatosan mindig mindig ugyanide lyukadunk ki és soha nem lesz belőle semmi egyik fél részéről se és csak folytatódik ez a szar mert nektek kajak erre van szükségetek, basztatni, rugdosni valakit és még meg is magyarázni, hogy ök a hüjék