d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18283848586105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 29 2014 03:13am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:36am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 10:13am)
egyebkent eltudom kepzelni vaneknak mi lehet a 10/10


de fáj neked, hogy itt vagyok, még az accod is ráment
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 29 2014 03:37am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 09:14)
viszlát, holnap úgyis megint jössz sírni mert nincs jobb dolgod 30 évesen te balfék


eleg pron tolod ezt a beilleszkedes temat
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:42am
Quote (josheide @ Jul 29 2014 10:37am)
eleg pron tolod ezt a beilleszkedes temat


nem hinném, hogy egy ilyen fej szintű embernek kellene megfelelnem, aki egész nap csak fröcsög
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 29 2014 03:44am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 10:42)
nem hinném, hogy egy ilyen fej szintű embernek kellene megfelelnem, aki egész nap csak fröcsög


Fej egy vegtelenul kedves, nyugodt (meg sc2 kozben is), joindulatu ember es ha csak kicsit megprobalnal magadba nezni, akkor lathatnad,hogy nem a forumnak kell valtoznia es hozzad alkalmazkodnia, forditva
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 03:44am
Quote (josheide @ Jul 29 2014 09:37am)
eleg pron tolod ezt a beilleszkedes temat


ez már réges rég halálraítélt téma
ha normálisan postolna is; valaki mindig ugatna pofázna durrogna, kb ilyen csakazértis' alapon
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:46am
Quote (josheide @ Jul 29 2014 10:44am)
Fej egy vegtelenul kedves, nyugodt (meg sc2 kozben is), joindulatu ember es ha csak kicsit megprobalnal magadba nezni, akkor lathatnad,hogy nem a forumnak kell valtoznia es hozzad alkalmazkodnia, forditva


azon kívül, hogy mostanában bma-val meg gürkével flamelek nem hinném, hogy bármikor ártottam volna a fórumnak

fej meg az a 3-4 másik azóta mocskolódóan viselkednek, amióta idejöttem, miért én nézzek magamba, mikor nem én viselkedek paraszt módon, hanem ők?

Quote (Senee @ Jul 29 2014 10:44am)
ez már réges rég halálraítélt téma
ha normálisan postolna is; valaki mindig ugatna pofázna durrogna, kb ilyen csakazértis' alapon


this, a normális postjaimra is ugyanúgy fröcsögtek

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 03:47am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 03:48am
Quote (josheide @ Jul 29 2014 09:44am)
Fej egy vegtelenul kedves, nyugodt (meg sc2 kozben is), joindulatu ember es ha csak kicsit megprobalnal magadba nezni, akkor lathatnad,hogy nem a forumnak kell valtoznia es hozzad alkalmazkodnia, forditva


ja ok
és azzal fogja fej megoldani a problémát egy fórumon, hogy folyamatosan támad, beleköt (jogosan vagy jogtalanul az most mind1)

csak arra jó a folyamatos provokációja, hogy minél több topicot szétbasszunk a több oldalas vergődésekkel
és akkor itt lehet mondani, hogy VANEK VERGÖDIK HURR DURR MENJEN EL... de azért észrevehetnétek már magatokat, ha annyira a magadbanézésre buzdit mindenki; hogy aki pofázik is ugyanolyan részese a vergődésnek, topicszétbaszásnak mint az aki (URAMISTEN) huje es nem vicces képeket postol

amugy mekkora lol hogy ez a kérdéskör forog már lassan 5 éve, folyamatosan mindig mindig ugyanide lyukadunk ki és soha nem lesz belőle semmi egyik fél részéről se és csak folytatódik ez a szar mert nektek kajak erre van szükségetek, basztatni, rugdosni valakit és még meg is magyarázni, hogy ök a hüjék
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 03:49am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 11:46)
azon kívül, hogy mostanában bma-val meg gürkével flamelek nem hinném, hogy bármikor ártottam volna a fórumnak

fej meg az a 3-4 másik azóta mocskolódóan viselkednek, amióta idejöttem, miért én nézzek magamba, mikor nem én viselkedek paraszt módon, hanem ők?


valóban nem ártottál a fórumonak, végülis a 2000 postodból 1800 xD, a többi meg ott leszek, érdekes. ezek mind építő jellegű hozzászólások
észre kéne venni, hogy ha már azok az emberek akiket te becsülsz a forumról (josheide) is szóváteszik, hogy magadba kéne nézni, akkor lehet, hogy nem mindenki más a hülye
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 03:51am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 10:49am)
valóban nem ártottál a fórumonak, végülis a 2000 postodból 1800 xD, a többi meg ott leszek, érdekes. ezek mind építő jellegű hozzászólások
észre kéne venni, hogy ha már azok az emberek akiket te becsülsz a forumról (josheide) is szóváteszik, hogy magadba kéne nézni, akkor lehet, hogy nem mindenki más a hülye


küldök neked 5 fg-t nyugodtan kilistázhatod a postjaimat, szerintem 50-nél több csak xD-t nem fogsz találni

semmivel sem fórumozok értelmetlenebbül, mint ti, csak te nem veszitek észre magatokat

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 03:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586105Next
Add Reply New Topic New Poll