Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 02:11am)
ehhez képest a source az olyan mintha quakeznél (ott nincs szórás)
nekem még mindig hiányzik a tiszta HS érzése
itt is lövök 1 golyóval fejbe embereket de az nem olyan
sourceban valahogy tisztán lehetett látni, hogy szét loccsantottad az agyát
d2n is full fos a lerakó és rövid viszonya, a dobozosabb, röviden meg nincs annyi fedezék(kedvenc részem volt összes pályán eva)
+nem tudom megbocsátani amit a deserttel műveltek
agyák visa