d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18283848586614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 07:14pm
Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 02:11am)
ehhez képest a source az olyan mintha quakeznél (ott nincs szórás)


nekem még mindig hiányzik a tiszta HS érzése
itt is lövök 1 golyóval fejbe embereket de az nem olyan
sourceban valahogy tisztán lehetett látni, hogy szét loccsantottad az agyát
d2n is full fos a lerakó és rövid viszonya, a dobozosabb, röviden meg nincs annyi fedezék(kedvenc részem volt összes pályán eva)

+nem tudom megbocsátani amit a deserttel műveltek
agyák visa
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 07:27pm
jó a patch, szerencse hogy nincsen zavaró helyen a kiírás

+ bomb has been planted is ott van, így akció közepén lőnél és megjelenik a célkereszt helyett egy fél képernyős baszás



This post was edited by Anarkin on Dec 23 2013 07:29pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 23 2013 07:32pm
Quote (Vismajor @ Dec 24 2013 02:02am)
Nem tudom miért nem megyek vissza sourceozni
a fegyverek szórása/sebzése egyszerűen nevetséges
egyedül eza matchmaking ami jó, de ott is elbaszták a rankokkal, 10ből egy gémnél jön össze egy egyenlő team
de a legnagyobb baj valszeg az, hogy kurva low vagyok =D


sokan sourceoznak?
csakmer az nekem is jobban bejött.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 07:39pm
Quote (lacketto @ 24 Dec 2013 03:32)
sokan sourceoznak?
csakmer az nekem is jobban bejött.


az a baj h ez most kb olyan mintha elkezdenél dota1-ezni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 08:18pm
nagy comeback nap van ma
9-6ra nyertük t oldalt
8-0ra elengedtük őket :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 08:38pm
tök mind1 mit csinálok

ha nem lenne mindegy akkor meg leavel.

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 24 2013 02:13am
Quote (Vismajor @ Dec 24 2013 03:02am)
Nem tudom miért nem megyek vissza sourceozni
a fegyverek szórása/sebzése egyszerűen nevetséges
egyedül eza matchmaking ami jó, de ott is elbaszták a rankokkal, 10ből egy gémnél jön össze egy egyenlő team
de a legnagyobb baj valszeg az, hogy kurva low vagyok =D


hasonlo gondjaink vannak.
matchmaking nelkul kurvaelet hogy nem vettem volna meg.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 24 2013 09:59am
silver elite :3

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2013 10:05am
Quote (cowding @ Dec 24 2013 04:59pm)
silver elite :3

http://2.ii.gl/ue3f9U.png


close enough
én szerintem a legelső mecseimen voltam a legjobb mert másoknak fogalma sem volt a játékról és meg halomr alőttem őket-engem bekampózott master guardian elitebe lyl
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 24 2013 10:38am
nemakarom fényezni magam, de 30-12

mondjuk ilyenkor elszomorodok

This post was edited by rapiddani on Dec 24 2013 10:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18283848586614Next
Add Reply New Topic New Poll